AFP. LEONEN: jmdat de belangstelling voor deelname aan het uitstapje voor "Moeders met kinderen" groter is dan werd verwacht, heeft het Bestuur besloten om met 2 bussen te gaan. Maar nu zijn in de 2e bus nog wel verschillende plaatsen vrij, zodat als er nu nog leden zijn die met hun kinderen mee willen gaan zich voor 10 juli moeten op geven. Als de bus daarna nog niet vol is, kunnen ook niet-leden mee gaan. De datum is 25 juli en het uitstapje is naar Opglabeek in België waar een speeltuin zwembad wordt bezocht. DANKBETUIGING Ponyclub "Ons Genot" brengt dank aan de familie Goumans van de "Molenhof" welke terreinen, erf en huis beschikbaar heeft gesteld voor het j.l. zondag gehouden Pony-concours. Eveneens dank aan P. Loenen van wie wij een weiland mochten gebruiken als parkeerterrein. Verder dank aan de grote schare van sekretaressen en de helpers van de Ruiterclub, welke zich belangeloos hebben ingezet. Aan de dames en helpers, welke zich de gehele zondag doende hebben gehouden om iedereen in de tent en daarbuiten van een natje en een droogje te voorzien, eveneens onze oprechte dank. Tenslotte dank aan allen zonder uitzondering die er op enigerlei wijze toe hebben bijgedragen om ons Pony-concours te doen slagen. DRUMBAND Op zondag 7 juli zal onze drumband deelnemen aan het Wereld Muziek concours te Kerkrade. Dat onze drumband hieraan deel kan nemen is naar aanleiding van de behaalde prestaties van het afgelopen jaar toen zij Landskampioen werden in Blokker N.H. Dit is de reden dat onze Drumband door het Stichtingsbestuur van Kerkrade werd uit genodigd om aan dit evenement deel te nemen. Onze drumband heeft dan ook weken gerepeteerd om op zondag a.s. goed uit de bus te komen. Daar de Wereldkampioenschappen voetbal momenteel op de voorgrond staat, blijft het Wereldmuziekconcours te Kerkrade jammer genoeg uit de publiciteit. Onze jongens zullen 10.30 's-morgens voor de jury aan moeten treden. Wij hopen dan om 13-30 uur een goede prijs in ontvangst te nemen. Wij willen U er op attent maken, dat deze mars en show-wed strijden worden gehouden van 9 uur v.m. tot 13,30 uur n.m. Dat houdt in, dat eenieder die onze band moreel wil steunen dit kunnen loen zodat zij nog in staat zijn de finale-wedstrijd voetbal te zien.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 4