GEVRAAGD: AardbeienplukkersstersM. Manders, Laagriebroekse- weg 15, Leunen, tel. 2108. TE KOOP: verse aardbeien. Jos Gommans, Laagriebroekseweg 7, Leunen. Tel. 11?4. KINDERVAKANTIE/WERK VENRAY: Met rasse schreden nadert het ogenblik dat het kindervakantiewerk weer van start gaat. Het comité is nog druk bezig met de voorbe reidende werkzaamheden. Het programma is zo goed als rond, er wordt nog alleen aan de diverse programmapunten gewerkt. Een aantal oudere programmaonderdelen zjjn vervangen door nieuwe en we hopen dat de kinderen die meedoen dit op prijs weten te stellen. De het meest in het oog springende onderdelen zijn: Grootscheepse dropping in de buurt van Venray. Straattekenen voor de lagere klassen is weer terug wegens groot succes in het verleden. Een geheimzinnig smokkelspel voor de groteren. Sportwedstrijden en film komen ook weer terug; de sportwedstrijden misschien in iets grotere opzet omdat de Zeskamp verdwenen is uit het programma. Een dagje doen we speeltuin. De laatste dag staat in het teken van de Indianen: we gaan Indi- anenhutten bouwen en een groot kampvuur organiseren. We hopen dat de kinderen, die zich reeds op de scholen hebben kun nen opgeven en dat ook in grote getale hebben gedaan (we hebben weer ongeveer 1000 kinderen die meedoen) een pleizierige week mogen hebben. Het enigste probleem is nu de leiding. Bij zo'n 1000 kinderen heeft het comité weer ongeveer 100 leidsters en leiders nodig. Veel oud leidsters en leiders ontvangen in de loop van komende week weer een aanmeldingsformulier, maar er zijn natuurlijk ook anderen die graag een keertje mee willen doen. Wanneer je ongeveer 16 jaar of ouder bent kun je je op onderstaand adres opgeven, onder vermelding van naam en adres, leeftijd en welke week (weken)je Diee wilt doen. De eerste week is van 22 juli tot en met 26 juli en de tweede week is van 29 juli tot en met 2 augustus. Het adres waar je je kunt opgeven is: H. Verheijen Kempweg 43 d, Venray.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 4