TOELICHTING ENQUETE "DORPSRAAD LEUNEN" 197^: De dorpsraad bestaat nu enkele ."jaren en het wordt tijd, dat wij een vorm vinden waarin de leden van de dorpsraad hun plaats afstaan aan anderen of herkozen worden (voorzover ze dus niet als afge vaardigden van een organisatie zitting hebben). Hierover zouden we graag Uw mening willen hebben en we dachten, dat dit het gemakkelijkst kon gaan via het invullen van een vragen lijstje. Dit wordt dan binnen een week weer by U opgehaald, zodat U alle tijd heeft, om de vragen te beantwoorden. Wilt U het ingevulde ïystje klaarleggen; dat spaart de leden van de dorpsraad en de jeugdkommissie - die zo vriendelyk is geweest ons te helpen - een maasa tijd. De eerste vraag gaat erover of U meent, dat de dorpsraad getoond heeft, bestaansrecht te hebben. De tweede vraag hoeft U alleen te beantwoorden indien U een duide- ïyke wens of wenk heeft, die U tot nog toe niet naar voren ge bracht heeft. De derde vraagt wy vragen U een keuze te maken op wat voor wyze de leden van de dorpsraad zitting nemen. Wilt U liever zelf een keuze doen via verkiezingen of denkt U, dat het beter is als de dorpsraadleden zoeken naar mensen, die geschikt zyn een bepaalde'taak op zich te nemen. De vierde vraag hoeft U alleen in te vullen, indien U zelf wat wil doen of van een ander gehoord heeft of hy of zij iets wil doen. Indien meer dan twee gezinsleden het vrageniystje in willen vullen, kunnen er extra formulieren gehaald worden by de sekretaris. Sekr. C.J.F. v.d. Wardt, Steegse peelweg 15, Leunen PONYKLUB "ONS GENOT" Zondag 28/k werd deelgenomen aan de kringwedstryden te Venray. Succesvol was vooral het 1e achttal, dat hoewel pas gepromoveerd naar klasse Middel, toch de 2e prys wist te behalen. Het 2e achttal werd 8e in klasse Licht en het 3e achttal 12e. Individuele pryzen waren voor: Mia Goumans 4e pr. Cat B L1 Ring k Jan Drabbels 6e pr. Annemie Takken 2e pr. 5 Wilma v Dyck 7e pr. C 11 6

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 4