AKOLYTHEN: 19.00 W. Cornelissen en L. Reintjes; 7.30 F Lucassen 9.00 J. en JVoermans, M. Koch en B. van Hees; 10.30 P. Seintjes en M. van Vegchel. HUWELIJKSAFK.Ben Buyssen - Martina Smedts (Lottum) Mary Langenkamp (Blitterswijck) - Mia Litjens Jan Claessens - Franca Aerts (Hegelsom) VASTENOFFER: De vastentijd loopt ten einde; denk aan het vasten- offer en aan de mensen voor wie dit bestemd is. Zjj hebben het zoveel minder goed als wij PAASCOMMUNIEOp Witte Donderdag wordt de Paascommunie gebracht aan zieken en ouden van dagen. Mocht hpt zijn dat er personen zijn waar we anders niet met de H. Com munie komen en die deze nu thuis wensen te ont vangen, laat dit dan zo spoedig mogelijk weten op de pastorie. BESTE MENSEN VAN LEUNEN: Met vreugde en dankbaarheid denk ik terug aan de schone zondag van 31 maart. En al heb ik toen een woord van dank gesproken, toch wil ik mjj via dit blad nog met enkele zinnen tot U richten. Mijn dank gaat ook uit naar degenen die afgelopen zondag niet aanwezig konden zijn, die toch meeleefden en dit feest hielpen slagen. Het hoogtepunt was voor mij de hoogmis m'et prachtige zang en muziek onder leiding van Dhr. P. Koning. Geweldig Pater Canisius had op een keurige wijze de tekstboekjes ver zorgd. Veel dank. In het verslag van het Dagblad voor Noord Limburg over het ge beuren van zondag stond een onjuistheid over het beeld van de H. Catharina. De werkelijkheid is, dat dit beeld gegeven is aan de kerk, waarvan Catharina de patrones is, door een milde geef ster die wij daar bijzonder dankbaar voor zijn. Zóis het ook ge steld door kerkmeester Martens tijdens de huldiging. Ook willen wij nog nadrukkelijk hen bedanken die de kerk zo'n goede beurt gaven en deze zo mooi versierd hebben. Het wandkleed dat wij van de L.V.B. ontvingen is een aanwinst voor de kerk. Wij zijn er erg blij mee. Zaken die ik zondag niet uitdrukkelijk vermeld heb. Toen ik aan het dankwoord begon heb ik gezegd dat ik het deed op gevaar af iemand te vergeten; maar vergeten was natuurlijk mijn bedoeling niet. Nogmaals veel dank voor. Uw hartelijkheid, meeleven, de vele at tenties die ik in velerlei vorm ontving eü. het prachtige cadeau. Dank voor alles J. HAENENPASTOOR

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 3