Vastenavond 1974. Over een maand is het weer zover, dat een bonte optocht door ons dorp zal trekken. Zoals ook andere jaren kunnen deelnemers aan de optocht zich opgeven bij J.v.Meijel, v.Berlostr.5 Leunen, tel. 1693. Men kan zich het beste opgeven tussen 5 uur en 7 uur n.m. dan heb je de meeste kans dat ik zelf thuis ben. Tevens opgeven, wat de wagen of groep voorstelt, wie de leider of de oudste is en waar deze woont, en waar de wagen wordt gebouwd. L.V.B. Afd. Leunen Op dinsdag 29-1 om 7.30 uur in het gemeenschapshuis een vergadering waar dhr.Schellen uit Sittard een lezing houdt: "De vrouw in de overgangsjaren". Tevens is er de gelegenheid om de contributie te betalen, ieder bij zijn eigen bestuurslid. Donderdag 31-1 is om 1.30 uur in de zaal "In de Engel" te Venray de bezinningsmiddag. JEUGDCOMMISSIE: In verband met de bespreking van de jeugdnota te Venray, zal onze geplande vergadering op maandag 28 jan. geen door gang zinden. De- volgende vergadering zal op maandag 4 febr. zijn. De plaats waar deze vergadering zal worden gehouden, wordt nog met de agenda bekend gemaakt. W.S.V. "DE BELHAMELS" Wegens de drukte is er voor de carnaval geen clubmiddag meer. Willen de kinderen die aan de wandeltochten mee doen zich zo spoedig mogelijk opgeven bij mevr. de Mulder, v.Megenstraat 14. Dan hebben we voor het openen van het nieuwe wandeljaar in het gemeenschapshuis op 3 febr. een middag voor de leden en ook alle kinderen worden uitgenodigd. Hier zal dan voor de kinderen een gochelaar optreden. De toegang voor de leden is vrij, voor niet leden ƒ0,50. K.P.J.Zoals jullie vorige week hebben gelezen, wordt er op dondag 24 jan. om 8.00 uur bij Martens de film van de kulturele dag gedraaid. We zien hier verschillende afd. uit Limburg optreden. Een mooi voorbeeld van wat er met wat inspanning bereikt kan worden. Dat extraatje dat zullen we dan ook maar verklappen, het is een lachfilm geworden. We zijn blij dat we deze film er nog bjj hebben gekregen. We hopen jullie een fijne avond te kunnen bieden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1974 | | pagina 7