wedstrijden gespeeld: 1e door de jeugd tegen jeugd Leunen 2e door de veteranen tegen de carnavalsvereniging Daarom verzoeken wij de veteranen die aan deze wedstrijd willen deel nemen, zich op te geven bij M. Sonnemans, Brugpas 17* Uitvoerig programma volgt in een der volgende nummers van "Leunen- deze week" V/EEKAGENDA GEMEENSCHAPSHUIS LEUNEN Dinsdag 21/8s 20.00 rep. Fanfare Woensdag 22/8: 19.00 sporten K.M.G. 20.00 verg. jeugdtoneel Donderdag 23/8: 19*30 rep. Dameskoor Vrijdag 2y8: 20.30 rep. Blaaskapel STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEUNEN Beknopte uitslag enquête oudercomité/vereniging. Uit de gehouden enquête is gebleken, dat de grote meerderheid van de Leunse ouders vóór handhaving van de huidige situatie op de scholen is. Slechts een minderheid spréékt zich duidelijk uit voor een ouderorganisatie. Van alle ondervraagde ouders (352) willen er slechts 46 (d.i. 12,8 in een of andere vorm meewerken aan een oudercomité of vereniging. Slechts elf personen, (waarbij drie echtparen) willem een bestuursfunctie aanvaarden. Toch meent de connfeoie opiniepeiling oudercomité/- vereniging dat de ouders, d-i-e-daadwerkelijk mee willen werken en denken in school, hiertoe de kans moeten krijgen. Zoals uit de enquête blijkt, kan dit echter nog niet door de op richting van een oudercomité óf- vereniging. Zofn organisatie zou niet het vertrouwen genieten van de Leunse ouders. Daarom beveelt de commissie de vorming van een werkgroep aan. Deze zou byvoorbeeld kunnen bestaan uit de ouders, die zich bereid hebben verklaard een bestuursfunctie te willen aanvaarden, met daaraan toegevoegd één schoolbestuurslid en één lid namens het onderwijzend personeel. De zo gevormde groep dient wegen te zoeken waarlangs het in Leunen mogelijk is te komen tot een meewerken en meedenken van de ouders in de school. Uiteraard kan een dergelijke werkgroep niet geacht worden namens de Leunse ouders op te treden. Belangstellende ouders die het volledige, zeven pagina's tellende rapport van de commissie wensen te ontvangen, kunnen dit bestellen bij de R.K. Basisschool, Kapelweg 3* waar het voor 0,23 ver krijgbaar is.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6