ZESKAMP LEUNEN Ter gelegenheid van het 25 jarig ambtsjubileum van de Koningin vindt er op 5 september a.s. een grote zeskamp ontmoeting plaats waaraan door 9 ploegen uit Venray en omgeveing zal worden deel genomen. Ook L.-unen zal aan deze ontmoeting deelnemen. Er is reeds een ploeg geformeerd, die al enkele'weken geleden met de training begonnen is. De ploeg zal nog nader bekend gemaakt worden in "Leunen deze week", waarin verdere informatie volgt. Wij hopen op Dw aller enthousiasme. PONY-KLUB "ONS GENOT" Aan het grote pony-concours op 24 junx te Horst werd door "Ons Genot" met drie achttallen deelgenomen. In Ring 3 klasse licht werd het 1e achttal vierde., in Ring 4 werd het tweede achttal derde, goede resultaten. Bijzonder goed kwamen de benjamins van het derde achttal voor de dag, door de vijfde prijs weg te slepen in Ring 4. Bij individuele dressuur werden de volgende prijzen behaald: L1 cat. B Gerrie Theunis 1e prijs L1 cat C Diny Weys 4e prijs L1 cat. D Hetty de Bruyn 3e prijs Annemie Takken 4e en 5e prijs L2 cat. D Peter Goumans 7e prijs Springen cat. B licht Annemie Takken 4e prijs. Na het concours te Afferden op 15 juli gaan we op 17 juli op pony-kamp naar Geysteren bij: W. Hendrix, St. R'ilbertsweg 28. KINDERVAKANTIEWERK VENRAY E.O. kampt met tekort aan leiding Het grote probleem voor het K.V.W, vormt de laatste jaren het krijgen van voldoende leiding. Aan de ene kant neemt het aantal kinderen steeds toe, doch de vereiste leid(st)ers wordt steeds met veel pijn en moeite en op het laatste nippertje gehaald. Maar zover zijn we dit jaar nog niet Vele jongeren gaan in hun vakantie eerst wat extra vakantiegeld verdienen en gaan dan zelf op vakantie. Onderwijzeressen en Onder wijzers, die het KV?/ bij de aanmeldingen geweldig steunen, melden zich slechts in zeer beperkte mate als als leidCst)er. Ook de kerkdorpen laten het komitê wat de leiding betreft mooi in de steek, vergeleken met het grote aantal deelnemende kinderen: Leunen aantal kinderen 102 aantal leid(st)ers 4 te kort 5 Heide 20 0 2 Veulen 30 1 2

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 4