RUITERKLUB "QMS GENOT": Op Pinkstermaandag werd door onze ruiters deelgenomen aan het 1e concours van dit seizoen te Alverna. Het nieuwe seizoen werd bijzonder goed ingezet. Het was de 1e keer sinds jaren dat wij weer met een achttal naar een concours gingen en we haalden in de klasse licht een 5e„pr., We menen dat dit een aardig begin is. Indidueel haalde Jac endrickx een 2e pr. in dressur kl. L2 en een 3e pr. bij springen klasse middel. Jan Claessens behaalde een 5e pr. in de Ind dressuur kl. L2, Gerrit Reynders een 3e pr. bij springen kl. B, Jan Peters werd 4e bij springen B. en zijn broer Piet 6e in ind. dressuur kl. L1. A.s. zondag 17 juni gaan we naar Ottersum waar ook een volledig concours gehouden wordt, hier zal ons achttal ook weer in de ring verschijnen. Voor liefhebbers van paardensport of supporters van "Ons Genot" zeggen we er nog even bij dat dit concours om 10 uur begint. K.P.J. LEUNEN Uitstapje 28 juli Dit jaar gaan we naar de "Groote Peel". Deze reis gaat als volgt: Van Eindhoven uit een rondrit door de prachtige Kempen met karak teristieke dorpjes, langs bossen, vennen en heidevelden. De eerste stop is te Eersel en daarna gaat t naar Eurostrand te Westerhoven (lunchpauze). Een bijzondere bezienswaardigheid daar is de grote maquette van de Rotterdamse Havenwerken, die men met drukknoppen in beweging kan zetten. In de middag een bezoek aan het bijzonder vogelrjjke natuurreservaat van het Staatsbosbeheer: "De Groote Peel". Op dit 900 Ha grote terrein is een oude antiek gemeubileerde boerderij, een ontvangst centrum en een tentoonstelling op natuurhistorisch gebied ingericht. Gelegenheid voor een korte wandeling o.m. voerend over "knuppel- bruggen", langs turfgaten en moerassen. Via Someren, Heeze en Geldrop terug naar Eindhoven. Diegene die mee willen met verloofde, Opgeven bij M. Litjens, Laagribroekseweg 10 of bij M. Litjens, Breevennenweg en tevens bij het opgeven 7.50 buskosten betalen. Dit kan t/m zondag 1 juli. S.V. LEUNEN: A.s. zondag 17/6 gaat de A1 op tournooi naar Quick Boys te Venlo. Vertrek 10.45 uur. Zaterdag 6.00 Veteranen Leunen - St. Anna. De reis voor B en C jeugd op 16 juni gaat niet door wegens te weing deelnemers (8). Zij die al betaald hebben kunnen het reisgeld terughalen bij L. Janssen. Zaterdag 23/6 reis voor A jeugd en jeugdleiders, liefst vergezeld van vrouw of verloofde. Ieder krijgt een persoonlijke uitnodiging. Vrijdag 22/6 Algemene jaarvergadering S.V. Leunen in het Geraeenr- schapshuis. Aanvang 8.00 uur. Ieder krijgt een persoonlijke uit nodiging met de agenda.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 5