17 JAAR '"t Knolleke" LEUNEN: In een bomvolle zaal van het gemeenschapshuis had" j.l. vrijdag de karnavalsfeestavond voor gehandicapten plaats, dekanale afdeling Venray, waaraan naast de organiserende vereniging "'T Knëlleke" Leunen hun medewerking verleenden de k-arnavalsvereniging "Het Dartele Veulen" Veulen, en de karnavalsvereniging "De Schanse knuppels" Castenray. Zaterdag werd een bezoek gebracht aan de karnavalsvereniging "Het Dartele Veulen" te Veulen, waar de inhuldiging werd bijgewoond van de karnavalsprins "1973" van "Het Dartele Veulen", waarbij allen op een gezellige en stemmige feestavond kunnen terugzien. Voor deze week staat op het programma o.a. de algemene jaarverga dering op vrijdag 9/2 in café Martejis, aanvang 20.30 uur, welke vergadering dient om nog eens de komende aktiviteiten onder de loupe te nemen, gezichtpunten te verruimen, dit alles tot groei en bloei van 1111 Knolleke". Elkeen welke zich voor het wel en wee van het "Knolleke" voelt geïnteresseerd, zien we gaarne in zaal Martens. Voor a.s. zondag dan het grote evenement t PRINSENBAL" waarbij voor bijzonderheden wordt verwezen naar een hier bijgevoegd schrijven van Voorzitter. Wie wordt er PRINS van de "knollinnekes en knolleke's", wie zal het zijn, en a.s. zondag zal nog gelegenheid worden geboden alvast zijn eigen keuze vast te leggen - tegen een geringe vergoeding - en voor degene welke "HEM" raadt is een aardige attractie weg gelegd. Tot a.s. vrijdag in café Martens, en voor zondag in het gemeen schapshuis Bestuur Karnavalsvereniging "'t Knolleke" Leunen RIKKEN IN LEUNEN: Op de vorige rikavond werden de volgende prijzen behaald: 1e pr. P. van Ooi- 574 pnt. 2e pr. F. Lucassen 54? pnt. 3e pr. Ousters 487 pnt. 4e pr. Kooien 477 pnt. 5e pr. Smal 465 pnt. Middelpr. M. Janssen 424 pnt. De volgende rikavond wordt a.s. maandag 12 februari gehouden in Café Martens, Leunen. Aanvang 8.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1973 | | pagina 6