DRUMBAND A.s. zondag 10 sept. zal onze Drumband aan het Bondsconcours te Oirlo deelnemen in de Eredivisie. Na een tijd van veel repeteren en inspannend werk is het weer zover dat deze jongens hun verplichte werken voor de jury ten gehore gaan brengen. Het concours wordt vorafgegaan door een Defill om 1.00 uur. Het optreden van onze Drumband is tussen 5 en 6 uur. Iedereen is van harte welkom. K.P.J. LEUNEN Dinsdag 12 september is om 20.00 uur de eerste algemene verga dering in Café Martens. Bespreking winterprogramma, uitwisseling, Bestuursverkiezing en na afloop gezellige toepwedstrijd. Leden en ook nieuwe leden zijn van harte welkom Leeftijd vanaf 15 jaar. Verder de aandacht voor onze "trimzondag" op 17 september a.s. Vertrek 1.00 uur Gemeenschapshuis. De route is als volgt: Gemeenschapshuis - Enge Steeg - Lang straat - Veltum - Trimbaan Venray - richting Merselo - Heide - Veulen - Lorbaan sportveld - Schaakse bossen - Castenrayse bossen - Sikkeiweg - Brienshoekweg - Gemeenschapshuis. Na afloop ontvangt ieder een sticker en er wordt 'n groeps foto gemaakt. "TRIM MEE MET DE K.P.J." W.S.V. "DE BELHAMELS" Zondag was weer succesvol voor onze belhamels n.l. 5km eerste prijs en 10 km zevende prijs. Zaterdagmiddag is er weer oefenen en wel van 1^.30 tot 15.30 uur voor de 5 en de 10 km. Zaterdag 16 september is er kienen voor de gezamenlijke wandel sportverenigingen. Alle kienliefhebbers worden verwacht om 19.^5 uur in Café Linders, Halfweg. Iedereen is welkom

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5