KLEUTERVAKANTIEWERK Nu we weten wanneer de kinderen van Leunen met het kindervakan tiewerk te Venray meegaan, kunnen we iets meer vertellen over het kleutervakantiewerk. Zoals al eerder hebt kunnen lezen in "Leunen deze week" van 28/4 is bij de jeugdkoramissie het plan gefezen om tijdens de week van het K.V.W. te Venray, dus van 24 tot 28 juli, iets te doen met en voor de kleuters. Gedurende de maandag - dinsdag - donderdag en vrijdagmiddag wil len we, dat zijn enkele leden van de jeugdkommissie met enkele ouders en leiders (sters), die zich hiervoor aanmelden, de kleu ters bezighouden. Als het mooi weer is in het bos en op de zand vlakte in de direkte omgeving van Venray, Als het regent binnen waarvoor nog ruimte gezocht wordt. De kleuters kunnen zich dan met hun leeftijdgenootjes vermaken, terwijl hun grotere broer of zus met het K.V.W. mee is. Er zijn dus geen grote plannen en wat de onkosten betreft; de vergoeding zal 35 ct bedragen, daar we de kleuters tijdens de middag wat fruit of limonade geven. Wilt U Uw kleuter opgeven en wilt U ons helpen met het plannen maken en/of verzorgen van deze middagen, geeft U dat dan zo spoe dig mogelijk op aan: H.C. Koning-Stolvoort, Catharinastraat 15b, tel. 3713. Wij hebben dan een overzicht om hoeveel kleuters het gaat en met hoeveel leiders(sters) we kunnen samenwerken. Hebt nog ideën, maar kunt U zelf niet meedoen, belt U dan ook even? L.V.B. LEUNEN Kienen Maandag 5 juni is er in het gemeenschapshuis om 8 uur kienen voor de leden van de L.V.B. Op donderdag 13 juli uitstapje moeders met kina^ren, en wel naar het ontspanningsparadijs "Beekse bergen" Hilvarenbeek bij Tilburg. De kosten van deze reis en entree voor de grote Buropeesche speeltuin zijn; 4.— per persoon. Hierbij inbegrepen zijn dan nog de Doolhof, Ericahof, Kinderspeelweide, Picknickweide. Verder zijn er nog verschillende aktiviteiten o.a. waterfietsen, roeiboten, trampolines, boulevardtreintjes, maar deze moeten nog extra betaald worden. V/e vertrekken s morgens om 9 uur en zijn 7 uur weer thuis. Moeders wilt U met Uw kinderen hieraan deelnemen, geef U dan voor 15 juni op bij: Mevr. Kusters, Albion- straat 25, tel. 1663. Ter gelegenheid van het 500 jarig bestaan van het Willibrordus- gilde te Geysteren worden we in de gelegenheid gesteld toegangs kaarten te bestellen tegen gereduceerde prijzen. Op zat. 24/6 treden de Boertjes van Buuten op van 20.00 tot 23.00 uur. Kosten; ƒ.7.50 per persoon. Deename voor mannen en vrouwen. Vervoer: eigen gêlegenheid. Opgeven en betalen aan bovengenoemd adres.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5