VERSLAG VERGADERING JEÏÏGD-KOMMISSIE dd maandag 27 maart 1972 Tot onze spijt noesten we opmerken dat de Drumband - uiteraard zonder bericht van verhindering - weer verstek liet gaan, deze mensen beseffen waarschijnlijk niet dat ook de aanwezigheid van hun vereniging van het grootste belang is, niet alleen voor henzelf, maar zeker ook voor alle andere jeugdverenigingen in Leunen willen we tot een meer onderlinge samenwerking komen. Behalve de voetbalklub - met bericht van verhindering - waren verder alle verenigingen vertegenwoordigd. Voor de laatste keer werd het voorzitstersschap door Mevr. de Kroon waargenomen. Deze keer mochten we als gaste Mevr. Rongen ontvangen, die alles in het werk stelt, een kindercrêch op gang te brengen. Haar grootste moeilijkheid is, om hiervoor een geschikte ruimte te vinden, die uiteraard aan bepaalde eisen zal moeten voldoen. Vanuit de verga dering werden enkele tips gegeven. Besproken werd om tijdens het Kindervakantiewerk in Venray, ook iets te organiseren voor de kleuters in Leunen. Verder hebben we dan nog het probleem "leiding" voor het kinder vakantiewerk, waarvoor zich nog maar 2 gegadigden hebben aange meld. Graag willen we de oproep herhalen: Alle jongens en meisjes boven 16 jaar die zich hiervoor interes seren of er misschien meer van willen weten, zijn van harte welkom bij: Ine Jenniskens, St. Catharinastraat 1. Voor de kinderen die dit jaar aan het kindervakantiewerk willen deelnemen, zal gezorgd worden voor vervoer, zodat ze niet meer op eigen gelegenheid naar Venray hoeven te gaan, wat voor velen in het verleden een hinderpaal was en waardoor vele ouders hun kin deren in deze weken thuishielden. Degene die - wat zijn eigen vereniging betreft - nog agendapunten heeft, kan dit tijdig opgeven hij de sekretaresse. Mevr. van Bavel zal voortaan onze vaste voorzitster zijn, ofschoon ze nog niet lang in Leunen woont en naar eigen zeggen hier nog een "groentje" is, denken we aan haar toch een goede voorzitster te hebben omdat ze in het verleden al veel voor de jeugd heeft betekend. Onze volgende vergadering, waarbij Dhr. Verham van het Regionaal Jeugdcentrum aanwezig zal zijn, wordt gehouden op maandag 17 april in het gemeenschapshuis. We hopen dat Slle verenigingen vertegen woordigd zullen zijn, dit geldt ook voor de Drumband.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 6