In Maastricht is overleden de oud-rector van onze parochie de Z.E.Heer Paul Goossens. Hij was rector in Leunen van 192*f - 1932 waarna hij achtereenvolgens pastoor was in Grashoek en Neer. Vanaf 1951 was hij rustend priester in Scharn bij Maastricht. De begrafenis heeft plaats zaterdag 15 april te Neer. DE JONGE KERK De tekstkoramissie van de jonge kerk willen we gaan uitbreiden met enkele personen die zich gaan inzetten bij het maken van de teksten bij de diensten en het verzorgen van het boekje wat wij hierbij gebruiken. Mensen die hieraan mee willen werken kunnen zich opgeven op de pastorie, U wordt dan door ons uitgenodgd de eerstvolgende bijeenkomst van de tekstkommissie bij te wonen. De thema's waar we ons de volgende bijeenkomst mee gaan bezighouden zijn "dankbaarheid" en "verdriet". Verder nog iets over het koor van de jonge kerk. Dat de diensten met Pasen goed verliepen is inmiddels wel bekend. Maar we moeten verder, vooruit, het kan beter en dat willen we ook zeer zeker. Niettemin was het afgelopen zondag wel een kleine teleurstelling dat er maar 11 mannen aktief aan de repetitie meewerkten. Als we goed vooruit willen is het noodzakelijk dat er meer mannen bij het koor komen, dat beslist niet wil zeggen dat de dames niet welkom zijn, integendeel. Daarom nodigen wij nogmaals alle mensen van Leunen uit die mee willen zingen in dit koor, te komen. Men hoort in Leunen wel eens, "dan zit ik daar als oudere tussen jeugdigeren", maar dat kan geen bezwaar zijn, want wie is er nu oud Wanneer U, als U belangstelling hebt voor dit koor, komt en mee doet, nodigt dit weer anderen üit ook te komen. Precies als het bekende spreekwoord zegt:"Als er een schapp over de dam is, vol gen er meer". Dat de jonge kerk ook buiten Leunen niet onopgemerkt blijft, blijkt uit een uitnodiging van de Vredeskerk in Venray, waar we uitgenodigd zijn om op zaterdag 20 mei a.S. met koor en orkest een dienst te komen opluisteren. Voor het echter zover is, moet er nog flink gerepeteerd worden. Kom in ieder geval naar de repe titie zondagmorgen om kwart over 11 in de kerk. Jan Ouwerkerk MISSIECOMITE Evenals voorgaande jaren verzamelen wij ook thans weer graag üw overtollige kleren. Onze missionarissen zullen U er dankbaar voor zijn. U kunt deze kleren bezorgen bij: L. Jenniskens, Catarinastraat 1, Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 3