VERSLAG van de vergadering van de JEUGDKOMMISSIE die ge houden werd op maandag 28 februari 1972. Welkomstwoord van de voorzitster, Mevrouw de Kroon, gericht Dhr Verham van het Regionaal Jeugdcentrum en Mevr. van Bavel. Er zal bij de Boerenleenbank een rekening worden geopend, waar elke vereniging 5»— zal storten. Het no. van deze rekening is: 12 81 91 635. De intussen binnengekomen Heer Michiel (Kindervakantiewerk) wordt welkom geheten. Dhr. Michiels geeft een uiteenzetting over het Kindervakantie werk. Conclusie: Kindervakantiewerk centraal blijven organise ren. Elk kerkdorp apart geeft moeilijkheden in verband met ver voer, financiën en leiding. De jeugdkommissie staat achter het kindervakantiewerk en zal alles in het werk stellen om zoveel mogelijk kinderen van dit vakantiewerkwerk gebruik te laten maken. Het kindervakantiewerk heeft dringend behoefte aan leiding. Wie van de Leunse jongeren vanaf 16 jaar wil zich in die twee weken van 2k juli - aug. beschikbaar stellen V Je kunt je opgeven bij de sekretaresse van de jeugdkommissie: Ine Jenniskens, St. Catharinastraat 1, Leunen. De welpen gaan op kamp van 16 - 22 juli. Ook zij hebben nog behoefte aan leiding. Personen die hiervoor voelen kunnen zich opgeven bij Mej. G. Litjens, Teeuwenhofweg 2a Tel, 18*10. Gehuwd is geen bezwaar. Maandag 27 maart is onze volgende vergadering in het gemeen schapshuis. Alle afgevaardigden van de verschillende verenigingen worden weer verwacht. Verder zijn alle belangstellenden voor het Kindervakantiewerk en het Kleutervakantiewerk van harte welkom.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 7