VASTENAKTIE: üw vastenzakje kunt O in de bussen achter in de kerk deponeren. DE JONGE KERK; De afgelopen week heeft er een vergadering plaats gevonden van de vertegenwoordigers van groepen die de kerkzang in Leunen verzorgen. Ook de jonge kerk werd uitgeno digd waarmee ik mij zéér vereerd voel. Men beschouwt ons dus ken nelijk niet als een self-supporting en haar-eigen-gang-gaande club, maar een aan het parochiegebeuren deelhebbende en bijdragen de afdeling. Ter sprake kwamen de Goede week plechtigheden. Ons werd voorgesteld een van de dagen voor onze rekening te nemen. Ik zat daar toen een beetje in moeilijkheden want in voor bereiding was op dat moment een viering rond het thema "liefde" Een mogelijkheid om overleg te plegen met de eigen groep had ik niet gezien de korte tijd die nog tot Pasen rest. Ik heb daarom op eigen gezag "ja" gezegd met in mijn herinnering de vlotte ma nier waarop de uitnodiging voor de Huwelijksmis in Overloon was geaccepteerd. Zondagochtend heb ik dit al uitgelegd aan de men sen die op de repetitie (waar waren toch die meisjes) waren en die hebben me dat niet kwalijk genomen. Hoe staan we er nu voor. De viering rond "liefde" wordt naar een latere datum verschoven. De jonge kerk verzorgt de Paaswake en komt ook op Paaszondag aan bod. Hieraan zit natuurlijk' heel wat instuderen vast willen we tenminste tot acceptabele resultaten komen. Daarom: wie maar even kan tussen nu en Pasen elke donder dagavond om kwart over 8 in de kerk en zondags om kwart over 1-1- allemaal. Rest mij nog mede te dein dat wij na Pasen Ger van Vegchel moeten missen die dan zijn instrument afstaat wegens tijdgebrek. Menigeen gebruikt tijdgebrek als smoesje maar dat willen we hier niet veronderstellen want we weten wel beter als we even beseffen wie het blazersensemble uit de grond heeft gestampt en steeds geinspireerd. Jammer dat hij gaat maar hij heeft voor ver vanging gezorgd. We draaien dus door. p K0NTNr DORPSRAAD Y/illen verenigingen, raden, instellingen en particu lieren die wensen en/of problemen hebben om met het Gemeente bestuur te bespreken, deze alvast in gedachten houden en op de eerstvolgende vergadering van de Dorpsraad doorgeven Deze vergadering van de dorpsraad is gepland op 21 maart a.s. KLEUTERSCHOOLOp maandag 1? maart a.s. tussen k en 6 uur wordt U in de gelegenheid gesteld om kinderen, die in de loop van 1972 b jaar worden op te geven voor de kleuterschool. Gaarne trouw boekje meebrengen, pg hOOFDIEIDSTER DAMESKOOR: A.s. donderdag repetitie om half 8 .in het gemeen schapshuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 3