PROJEKT KERKOPBOUW GAAT IN UITVOERING Op het einde van deze week wordt in 35 gezinnen van ons dorp een brief bezorgd, waarin een vriendelijke uitnodiging zit. Een uit nodiging voor Bep of Frans, of voor vader of moeder. Het staat op de enveloppe voor wie de uitnodiging bestemd is. En dan wordt iets belangrijks van U gevraagd, iets wat nog niet altijd even ge makkelijk zal zijn. Om Uw eerlijke persoonlijke mening te geven over zaken van kerk en parochie, over Christus en zondevergeving. Hoe denkt U over het een en ander, wat verwacht van Kerk en Evange lie Uit onze parochie hebben zich 12 mensen voorbereid om met anderen daarover een goed gesprek te hebben. De vragen hebben ze op pa pier staan, een soort enquête. Maar dan een enquête waar iets mee gaat gebeuren, hier in onze eigen plaats. Met deze 12 mensen zul len we straks alle gegevens ondervragen: om te kijken hoe we beter samen kerk kunnen zijn, dienstbaar voor allen. Maar eerst willen we weten hoe denkt, wat U verwacht en wat niet verwacht. Uw mening interesseert ons, Uw pastoor maar ook de groep leken die in de afgelopen maanden zich voorbereid hebben op dit projekt kerkopbouw. Nog even dit: de namen van de personen die geënquêteerd worden zijn willekeurig uit de karthoteek getrokken. De enquête's worden anoniem ingevuld. De enquête's moeten persoonlijk ingevuld worden, niet een "gezinsantwoord", maar het eigen, persoonlijke antwoord van êên man of vrouw. GESPREKSGROEP Donderdag 2 maart om 8.00 uur bijeenkomst van de gespreksgroep bij fam. Theunis-WeysSteegsepeelweg. WANDELKLUB "DE BELHAMELS" Zaterdag 26/2: van half 3 tot half 't handenarbeid voor de gróten van de 5 km. Donderdag 2/3: wordt oud papier opgehaald in Leunen-Kom. Zaterdag V3: "handenarbeid voor de kleinen van de 5 km. L.V.B. afd. LEUNEN Dinsdag 29 febr. a.s vertrekken we om kwart over 9 aan het gemeen schapshuis voor de excursie naar Roermond en Sevenum. f/e stoppen vervolgens nog bij Janssen (Smid), Laagriebroekseweg, Leyssen en van Tilburg, Overbroek. Dinsdag 21/3 bezinningsdag St. Paul te Arcen. Kosten 10.p.p. reis niet inbegrepen. Opgave voor 5 maart bij Mevr. Gêurts Tel 21^1

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 3