In het Dagblad voor Noord Limburg is op donderdag 3 februari geschreven over de bisschop, zijn benoeming etc. door pastoor J. Geurts uit Blitterswijck. In genoemd stuk wordt gesteld o£ gesuggereerd dat dit schrijven de instemming had o.a. van pas toor, kerkbestuur, parochieraad en parochianen van Leunen. Duidelijk wil1stellen dat mij als pastoor en ook het kerkbestuur, de parochieraad en de parochianen van Leunen niet is gevraagd of wij hiermee instemden, het artikel goedkeurden of voor plaat sing geschikt achtten. Dit artikel is zonder ons medeweten geplaatst en zonder onz© instemming. Uiteraard was ons niet bekend dat onze namen in deze onverkwikkelijke zaak genoemd werden. J. Haenen Pastoor BOERENLEENBANK De Hotelplan wintervakanties naar Spanje en de Kanarische eilan den zijn 50»-- tot 100.-- goedkoper dan in de reisgids staat vermeld. Bovendien reizen kinderen tot en met zes jaar gratis mee. Inlichtingen eh boekingen, ook voor de zomervakanties, bij de Boerenleenbank. Tel. 2b2k* L.V.B. AFD. LEUNEN Op dinsdag 29 februari a.s. maken we een excursie naar de grote meubelzaak Sijben te Roermond. We vertrekken om kwart over negen aan het gemeenschapshuis. Na deze excursie gaan we naar de "Houtsnip" in Kessel waar ons een koffietafel wacht. Na de middag brengen we nog een bezoek aan Landbouwbelang te Sevenum, wat ook zeker de moeite waard is. Kosten zijn: 11.50 reis en koffie tafel inbegrepen. Aan deze excursie kunnen 50 dames deelnemen. Opgave voor 20 febr, bij: Mevr. Kusters, Albionstraat 25«Tel. 1663 WANDELKLUB "DE BELHAMELS" Zaterdag 12 febr. is er geen handenarbeid. Zondag 13 febr. mogen alle belhamels meelopen in de karnavals- optocht. We komen om kwart voor twee bij het gemeenschapshuis bij elkaar. Willen de meisjes die 'n jurkje hebben voor tanzmarietje dit aantrekken. Degenen die dit niet hebben kunnen in 'n andere groep van de belhamels meelopen, maar zorg wel dat je in karna- valskostuum bent. De jongens komen allemaal op de prinsenwagen, willen jullie 'n witte blousse of trui aantrekken Zaterdag 19 febr. is er weer handenarbeid voor de kleinen van de 5 km om half 3Ook de nieuwe leden die nog geen contributie betaald hebben, kunnen hier naar toe gaan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 3