Voor zaterdag 29/1-72 staat dan op het programma een huis-aan- huis rondgang, waaraan de Raad van Ellef haar medewerking zal verlenen. De karnavalsvereniging "'t Khölleke" Leunen heeft als vaste, programma-punten wederom opgenomen de jeugdkarnavalsviering, de feestavond voor bejaarden van Leunen-Veulen en Reide, alsmede andere aktiviteiten, omdat ook de belangstelling hiervoor zienderogen toeneemt. Kontributie's en ook donatie's worden daarom a.s. zaterdag gaarne van U in ontvangst genomen, waarby U tegelijkertyd een bewijsje zult ontvangen. Voor zaterdag 29 januari staat dan wederom op het programma het "Jeugd-Prinsenbal", welke avond mede zal worden opgeluis terd door de Leunse Boerenblaaskapel, Ook door de jeugdige knöllinneke's en knölleke's wordt menige voorspelling gemaakt, maar wie wordt de "JEUGDPRINS 1972-1973"" Aanvang jeugdbal 18.00 uur, einde 22.00 uur. Voor zondag 30 januari staat op het programma het "Knollen- ragersbal" waarbij naar verwachting speciaal de iets oudere knöllinneke's en knölleke's hun opwachting bij Prin? THEI II zullen maken, om alvast een voorproefje te hebben, alvorens 't ALDEWIEVERBAL" te bezoeken. Al met al een nieuw aan het programma toegevoegd karnavalsbal, waarop hele scharen, zowel jongere als oudere knölleke'B worden verwacht. LEUNSE JEUGDKOMMISSIE Maandag 31 jan. zal de Leunse jeugdkommissie vergaderen in het gemeenschapshuis om kwart 'voor 8. We hopen, dat a'llen, die nameps hun verenigingen zqn afgevaardigd, aanwezig zuilen zyn en met name de voetbalklub, de jeugdfanfare en de pónyklub Ook degenen, die persoonlijk uitgenodigd zyh, zijn van harte welkom. Op deze vergadering zal o.a. gesproken worden over de kontak ten met de Gemeente, de subsidiebesluiten, en of men weet waar men moet zyn, als men advies wil inwinnen. Verder zal een lystje gemaakt worden van wensen, klachten en mogeiykheden en een begin gemaakt worden met de uitwerking van taak en doelstelling van de jeugdkommissie. WANDELKLUB "DE BELHAMELS" A.s. zaterdag 29 januari handenarbeid voor de kleinsten van de"5 km in het gemeenschapshuis

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5