16 JAAR 'T KNOLLEKE LEUNEN" Het op vrijdag j.l gehouden karnavalsbal voor gehandicapten, ge houden in overleg met de Ned. Kath. Invalidenbond, dekenale af deling Venray, is mede door een grote deelname, een volledig succes geworden. De Karnavalsvereniging van Leunen welke hiervan de organisatie had, kon verder op deze avond verwelkomen, de Kar- navals vereniging "De Piëlhaas" Venray, en de karnavalsvereniging t Dartele Veulen". Al met al een zeer geslaagde feestavond, waar aan alle deelnemers met veel genoegen zullen terugdenken Op zaterdagavond waren alle jeugdige knöllinneke's en knölleke's aanwezig op het jeugdvorstenbal van jeugdvorst Jac, welke in het gemeenschapshuis de jongeren alras in een echte karnavalsstemming bracht, waarbij tevens dient te worden vermeld, dat Z.K.Dw. Prins Hajr, Vorst Jan en Raad van Ellef zeer enthousiast door de jeugdige knöllinneke's en knölleke's werden ontvangen, en waarbij menige onderscheiding werd uitgereikt Na afloop van dit jeugdbal brachten Z.K.Dw^ Prins Hay met gevolg nog een bezoek aan de dynastie van "'t Dartele Veulen" te Veulen, alwaar zij de onthulling bijwoonden van de nieuwe Prins. Het moet gezegd worden hier was een echte karnavalsstemming aanwezig, dat tot in de kleine uurtjes moet hebben geduurd Voor a.s. zondag 23 januari staat dan op het programma het "PRINSENBAL" in het gemeenschapshuis. Wie wordt nu de nieuwe Prins ja.., dit houdt alle knöllinneke^s en knölleke's, of ze nu oud of jong zijn, al weken bezig, waarbij menige voorspelling wordt gemaakt. Het hoogtepunt van dit bal zal ongetwijfeld zijn de onthulling van de nieuwe "PRINS", en zoals de traditie het wil, zal hij in een ongetwijfeld bomvolle zaal een daverende ontvangst te beurt vallen De Leunse Boerenblaaskapel zal ook dit jaar de nieuwe Prins, alsmede het feestgebeur-en mede opluisteren. Z.K.Dw. Prins Hay zal zeer zeker met groot genoegen kunnen terug zien op een zo succesvol regeringsjaar, en met hem de vele knöl linneke 's en knölleke's, welke tijdens het afgelopen regeringsjaar het genoegen smaakten hierbij aanwezig te zijn, en zij zullen zeer zeker in grote getale "gekostumeerd" er bij zijn, om hem bij het af- scheidsceremonieel, hun dankbaarheid te getuigen. Voor a.s. woensdag 26/1 dan de feestkarnavalsavond voor bejaarden van Leunen, Veulen en Heide, te houden in het gemeenschapshuis te Leunen, alwaar tegen 20,00 uur deze avond een aanvang neemt. Naast de karnavalsvereinging "*t Knölleke" Leunen, hebben andere medewerkers enthousiast hun steun hieraan toegezegd, waardoor men een leuke en gezellige avond voor de bejaarden van Leunen, Veulen en Heide kan tegemoet zien, hierbij muzikaal opgeluisterd door de Leunse Boerenblaaskapel

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 6