DAMESKOOR; Denk allemaal aan de klenavond a.s. Maandag 24/1 om 8.00 uur in het Gemeenschapshuis t.b.v. het Dameskoor. Er zijn leuke prijzen te winnen. TE KOOP: bij Jos Gommans, Laagriebroekseweg 1, Leunen Jonge en oude konijnen 3.00 per kilo. AAN DE LEDNSE KARNAVALSRAADVOOR DE JEUGD. De jeugdkarnavalsraad is weer uit de bus gekomen. Het zijn de navolgende personen; Willy Jenniskens, L. Litjens, Jos Gommans, Hub Lucassen, Theo Stevens, P. Timmermans, Jan Lucassen, Jan Vullings, Gerrit Koenen, G. Hellegers, Wil Willems, Leo Gommans, J. Voesten, Jan Lucassen. Reserve werden de jongste: H. van Hees, Willy Creemers, Robby Beckers, P. v.d. Berg, Ben Willems. Tijdens de karnavalsdagen zullen deze wei moeten invallen, omdat er bij zijn die met muziek of drumband mee moeten. A.s. zaterdag 22 jan. moet de raad van nu, present zijn om drie uur bij een bal van de wandelklub. Gelieve op tijd aanwezig te zijn, en denk er om, als het kan met een licht overhemd, donkere breek. Dit om een beetje eenheid te hebben in de raad. ^p 29 januari is het Prinsenbal voor de jeugd. Dan komt dus de nieuwe en de oude raad om ongeveer 6 uur bij elkaar in Café Martens. Voor deze avond geldt zeker dat iedereen er netjes uitziet vanwege de nieuwe Prins, en ook omdat de Wiendbuule van V/anssum op bezoek komen. Willen de dansmarietjes eens tezamen oefenen, om een goede eenheid te vormen. Jongens en meisjes, laat jullie met die dagen van de karnaval eens van de goede kant zien. Afgesproken 1 En tot ziens. V ASTELAOVEND 1972 Op zondag 13 fibberwarie is ut wer vastelaovend. Dan ister ok wer ennen optocht ien ïïs dorp. Vur den optocht kunde ow opgêve beej: Jan van Mejjel, van Berlo- straot vief, in den Brienshoek. Dit kunde ut beste doen tussen vief en zeuven uur s aoves, dan hedde de beste kans dat ie tuus is. We wille wel gêr wiejete mit hoeveul meense dat ge mit doet, waor of dat de wage gebouwd wurt, en de naam van de vur- stelling. Ge kunt ok opbellen, ut nummer is 1693*

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5