WANDELKLUB: Mevr. de Kroon, Leunseweg 2k tel. 16^1 vervanger: J. Emonts, van Megenstraat JONGERENMIS: L. Heidens, Catharinastraat 3 1903 Mevr. de Kroon verklaarde zich bereid, gedurende enkele verga deringen het voorzitterschap waar te nemen. Onderhand wordt ge zocht naar iemand, die hierin interesse heeft en tijd ervoor kan vrijmaken. (Indien U belangstelling heeft, kunt U kontakt opnemen met Mevr. de Kroon) Sekretaresse is Mej. Jenniskens, zij zal tevens afgevaardigde zijn voor Leunen in de gemeentelijke jeugdraad. De Heer Heidens zal haar inwerken. Zodra de voorzitter is aangewezen, zal deze zijn plaats innemen. Men wil een viertal jonge mensen vragen (tussen 18 en 26) om ook zitting te nemen in de Leunse jeugdraad. Ook hiervoor kan men zich opgeven. Men zal 1 x per maand vergaderen, op de volgende maandagen: 31 jan., 28 febr., 27 maart, 2k april, 22 mei, 26 juni. Tot slot van de vergadering sprak Mevr. Claesaens haar vol doening uit, dat de jeugdraad op een zo voortvarende wijze tot stand is gekomen. Er zullen brieven uitgaan naar de Gemeentelijke jeuguraad en het.Regionaal jeugdcentrum om de oprichting van de Leunse JEUGDRAAD officieel mee te delen. JEUGDTONEEL De repetitie-uren worden - in verband met het instuderen vafl stukken - iets gewijzigd. Groep 1Op maandag van 7-8 uur Groep 2. Op woensdag van 7-8 uur Groep 3. Op woensdag van 8-9 uur Trouwe opkomst wordt verwacht door jullie leider. MEDEDELING VAN DE REDAKTIE Wij trachten "Leunen deze week" op tijd bij U te bezorgen. Wij vragen echter Uw medewerking, om de copy steeds tijdig en schriftelijk in te leveren. Zoals bekend moeten mededelingen, advertentie's enz. zijn ingeleverd woensdagavond vó5r 6 uur. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1972 | | pagina 5