AFSCHEID PASTOOR JONKERS Zoals reeds eerder bekend gemaakt, gaat de Zeer Eerw. Heer Pastoor Chr. Jonkers, pastoor van onze parochie Leunen, m.i.v. 15 juni a.s. Leunen verlaten. In een gezamenlijke vergadering van het R.K. Kerkbestuur en van de parochieraad is besloten om pastoor en parochianen op 13 juni a.s. in de gelegenheid te stellen, van elkaar afscheid te nemen. Op die dag zal er om 10 uur een Plechtige Eucharistie viering worden gehouden, waaronder de pastoor zal preken. Na afloop van deze viering zal er in het Gemeenschapshuis een receptie worden aangeboden, waarbij alle parochianen persoonlijk afscheid kunnen nemen. Het is de bedoeling van Kerkbestuur en parochieraad, om. pastoor Jonkers, onder wiens pastorale leiding o.a. de verniewing in de liturgie werd doorgevoerd; het kerkbestuur en schoolbestuur werden losgekoppeld; de kerk met een nieuw gedeelte werd uitge breid; een nieuwe kleuterschool werd gebouwd; de jongensschool werd uitgebreid en de voorbereidingen voor de bouw van het ge-* meenschapshuis werden verricht, als blijk van waardering voor. zijn werk een persoonlijk afscheidscadeau aan te bieden ter herinnering aan Leunen., Om iedereen in de gelegenheid te stellen, hiertoe een bijdrage te leveren, heeft het Kerkbestuur by de Boerenleen bank een rekening geopend onder de naam "Afscheidscadeau Pastoor Jonkers". Verder zullen in de weekends van 29-30-31 mei en van 5-6- juni by de uitgangen van de kerk speciale offerblokken wor den geplaatst, waarin U Uw bijdrage kunt deponeren. Nadere gegevens over het afscheid zullen over twee weken worden medegedeeld in "Leunen deze week". R.K. KERKBESTUUR EN' PAROCHIERAAD LEUNEN VERF.NIGINGSNIBUV/S Wandelklub "DE BSLHAHELS" 2e Pinksterdag gaan we naar Roermond wandelen. Dus maar bidden voor goed weer. We komen bijeen om half 11 bij de kleuterschool, gewapend met een boterham met goed de naam erop, met een kwart je en zeer goede zin in de wandeling. Zaterdagmiddag om half 3 oefenen we eerst nog even. Dus allemaal komen 5 groep. Denken we nog aan de rode dop schroefdop van de Rivella. Dit brengt voor de kas 5 ct. per dop op. Spaart U ze dus a.u.b. Ook de kroonkurken sparen! Die zijn 2 ct. waard. Geef ze de leden mee, en wij zijn zeer tevree

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1971 | | pagina 3