CARNAVALSVERENIGING '"t KnSlleke" LEUMEN Z.K.Dw. Prins Jac, Vorst Jac, Nar, Raad van Ellef en de Dans- marietjes van de Jeugdcarnaval zuilen a.s. zondag een beaoek brengen aan de Windbuule in Wanssura, alwaar de jeugdprins in het Gemeenschapshuis aldaar, zich aan het publiek zal voor stellen. Tijdens de carnavalsdagen 21, 22, en 23 febr. elke avond een jeugdcarnavalsbal in zaal Martens, en welk bal aanvangt om 17.30 uur, terwijl hiervoor een bescheiden entree wordt gevraagd van 1.-- Een muziekband, waarvan de naam nog niet bekend is, zal voor stemmingsmuziek zorgen, waarbij alle knollinneke's en knölleke's vanaf 12 tot 16 jaar worden verwacht. Ter voorkoming van onnodige moeilijkheden, wordt langs deze weg aan de ouders gevraagd, de kinderen beneden 12 jaar niet aan het jeugdbal te laten deelnemen, waarvoor bij voorbaat dankend. Dan werd op de feestavond voor de bejaarden, welke onlangs werd gehouden in het Gemeenschapshuis, als mooiste carnavalsliedje gekozen, de inzending van Mej. Ria van Osch, St. Catharinastr. welke hiervoor de eerste prijs ontving. Opdat elkeen deze melodie, resp. tekst met de a.s. carnaval wel zal willen weten, volgt hieronder de tekst: CARNAVAL IEN LEUNEN Ien Luenen is 't wer carnaval, teteteretete. Iedereen gut nor ?t bal, teteteretete. We hebben allemaol zo'n pret, teteteretete. We gon vanaovund nie nor bed, toteterfetete. Ien Luenen is 't wer carnaval gen glêske' blieft er vol. De Prins de Road van Ellef en de Nar doen ok zo dol. Ja ok de zoere kiekers hebben vreselijke lol. Och ja dat hedde nou van ozze goeie Luense knol. REFREIN:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1971 | | pagina 5