VERENIGINGSNIEUWS LVBAFPLEUNENHet bestuur nodigt alle leden uit op onze Feestvergadering donderdag 26 nov. om 7» 30 uur in het Gemeen schapshuis. V'e beginnen met een koffietafel. «Vat de avond U verder biedt, Dat vind U in dit blad nog niet. De leden, en alle anderen die hebben meegewerkt aan de Kerst stal, gelieven zich op te geven voor 23 nov. telefoon: 21^1 K.P.J. AFD. LEUNEN: Zaterdag 28 nov. is onze uitwissel ing met Neerkant. Bijeenkomst om kwart over wen, bij het Gemeenschaps huis. ÏÏANDELKLUB "DE BELHAMELS": Zondag 22 nov. gaan we naar Afferden voor een St. Nikolaas-tochtdie zeer gezellig moet zijn, wat we ook hopen en verwachten. We gaan niet in uniform, maar zorgen voor warme kleding en goede wandelschoenen. We verzamelen ons om kwart voor 12 op het plein, met een boter hammetje voor de honger en 50 ct. voor de onkosten van de bus. v/ie niet meegaat, zeker afmelden bij een van de Leidsters. Rond 4 uur - half 5 zijn we weer thuis. Op vrijdag 27 nov. halen we oud papier op in de kom van Leunen. Landelijke Rijvereniging "ONS GEMOT", Leunen. Zondag 22 nov. a.s. wordt een grote orientatierit verreden door de ruiterklub van Leunen. Er is een aparte rit voor inwoners van Leunen - Veulen - Heide, met aparte, doch mooie prijzen, waar voor reglement is afgedrukt in programmaboekje, dus zeer een voudig. Men kan inschrijven vanaf 12.30 uur in Café Martens. Starten vanaf 1.00 uur. Prijsuitreiking om 8.00 uur in Café Martens, en tevens uitslag loterij. Hopende alle autobezitters aan de start te zien verschijnen, wensen wij U een pleizierige rit. GESPREKSGROEPEN: Als er voldoende belangstelling bestaat, willen we ook deze win ter weer starten met onze gespreksgroepen, om samen te praten over allerlei problemen die ons bezighouden. Vorige winter hadden we 2 gespreksgroepen n.l. I en II. De bedoeling is om vier keer bij elkaar te komen en wel eens per maand bij een van de gesprekspartners thuis van 8 tot 10. Gespreksgroep II komt regelmatig bijeen bij de fam. Theunis-Weys, Steegsepeelweg 8. De eerste bijeenkomst is al gepland op maandag 23 nov. 's-avonds om 8.00 uur voor Groep II.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1970 | | pagina 3