Akolieten; zondag 7.30 Ton Cornelissen en Jac Heidens 9«00 J. Voermans Jzn, W. Cornelissen M. Janssen en M. van Vegchel 10.30 Frans Voermans en Jan Voermans Wzn. Witte Donderdag, Goede Vrijdag en Paaszaterdag: 8.00 av.: J. Voermans Jzn, W* Cornelissen, M. Janssen, M. van Vegchel Lektoren: zat. av. 7.00 W. Voesten Palm-zondag: 7-30 J. Ouwerkerk 10.30 M. Cornelissen 0-0-0-0-0-0-0-0-o-c-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-o-0-0-0-o-o-0-0-0-0-o A.s maandag en dinsdag is zuigelingenbureau voor de kerkdorpen. In "Peel en Maas" staat zuigelingenbureau voor de kom, hetgeen niet juist is. VERENIGINGS NIEUWS Fanfare-Drumband- St. Catharina Op vrijdag 13 maart j.l. hield ons Bestuur een vergadering met afgevaardigden van alle verenigingen uit Leunen-Veulen-Heide Het agenda-punt was het 50 jarig bestaan van de Fanfare. Maandag 16 maart hield onze vereniging haar jaarvergadering. Buiten het feit, dat onze vereniging weer bijzonder slecht bij kas zat, werden verschillende nieuwe leden in de vêreniging gekozen, en werden Dhr. M. van Vegchel en Dhr. H. Vullings voor 4 jaren als bestuurslid herkozen. Als nieuw bestuurslid werd gekozen Dhr. P. v.d. Sterren. Dinsdag 2h maart a.s. om 8.00 uur des avonds zal in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis een bijeenkomst plaatsvinden van alle contactpersonen uit het gehele verenigingsleven van Leunen Veulen en Heide. Doel van deze bijeenkomst is, te komen tot de vorming van een feestcomité t.b.v. de viering van het Gouden Jubileum van de Fanfare "St. Catharina". Mogen wij op de aanwezigheid van alle betreffende personen rekenen L.V.B. AFD. LEUNEN A.s. woensdag Bid en Boetedag voor do leden van de L.V.B. om 7«oo uur av. H. Mis, daarna om half acht worden alle leden in het Gemeenschapshuis verwacht. Mevr. Kluitmans-Boonen komt spreken over huishoudelijke aparaten. Zijn ze te duur? Zijn ze het waard? Verder zijn er zeer belangrijke mededelingen o.a. het ^fO jarig bestaan van de L.V.B., en hoe het verder zal gaan met onze vereniging. Kom allen naar deze vergadering

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1970 | | pagina 3