H.G.M. NIEUWS Na een eervolle plaats in de finale groep, na de voorwedstrij den goed gespeeld te hebben zijn de volgende resultaten geboekt in de V.V.B. 5e klas: P. Lucassen en C. Cremers op de gedeelde 5e plaats en J. Asselberghs op de 6e plaats. Barakken. Zit U ook al in de finale A.s. zondag is er wederom barakken, waarvan de 1e prijs een dames of herenrijwiel is. Degenen die zich geplaatst hebben voor de finale moeten zondag avond om 10 uur present zijn, daar anders hun rechten voor de finale komen te vervallen. L.V.B. NIEUWS Zij die nog willen leszwemmen worden verzocht het lesgeld voor a.s. woensdag te betalen. M.B.L. en K.P.J.L. Vrijdag 20 maart a.s. houden we een paas-tafel om 8.00 uur in zaal Martens. Ook zal er een spreker komen over een interessant onderwerp. Alle leden zijn van harte welkom. WANDELKLUB "DE BELHAMELS" A.s. zondag 15 maart om 10.30 uur oefenmorgen voor de 10 km. in de kleuterschoolkelder. Komen jullie weer allemaal flink je best doen Maandag 16 maart om 20.30 uur zal in de zaal van de zuivel fabriek een bestuursvergadering worden gehouden, waarvoor ook de leiding van de verschillende afstanden wordt uitge nodigd. Wij vragen wederom Uw welwillende aandacht voor onze papier- aktie. Juist nu veel huisvrouwen beginnen met de voorjaars schoonmaak, zal onze wagen die van al Uw oud papier bevrijdt (ook behang) zeker welkom zijn. S.V.LEUNEN De trainingen worden door het eerste elftal zeer goed bezocht. Wij doen echter een beroep op het tweede en derde elftal, dat ook zij de trainingen regelmatig bezoeken. Programma zaterdag 14 maart BW A1 - Leunen A1 aanvang 15»00 uur vertrek 14.15 uur Leunen A2 - Sparta A2 15.00 Leunen B1 - Venray B2 16.00 Merselo B1 - Leunen B2 15.00 14.30 Leunen C1 - Wanssum 01 14.30

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1970 | | pagina 3