1*f JAAR »t Knölleke" LEUNEN Voor het volledige karnavals-programma in Leunen, zij verwezen naar een uitgebreide kennisgeving, zoals deze week huis aan huis bezorgd. Wel mogen wij U nogmaals verwijzen naar een gecostumeerde voet balwedstrijd, welke zal plaats hebben op zaterdag 7/2-1970 tussen Leunse Billard-klub "H.G.M. en de Raad van Ellef, en welke zal aanvangen om 1^.30 uur. In verband met de grote belangen, welke rond of om deze wedstrijd hangen, is de leiding van deze wedstrijd in handen gelegd van een gerenommeerde scheidsrechter, welke het vertrouwen geniet van alle 22 spelers, en ook nog van de reserve's. Met het oog op het meedoen van enkele oudere spelers aan deze wedstrijd, zullen naar alle waarschijnlijkheid enkele detachementen verzorgers en masseurs worden ingeschakeld, terwijl het verder niet uitgesloten is, alsdat een mobiele ambulance aanwezig zal zijn. Al met al, het voetbalminnend publiek, zal van een wedstrijd kun nen genieten, een wedstrijd welke de stoutste dromen zal kunnen overtreffen Knöllinnekes en Knölleke's A.s. zondag 8 febr. om 14.11 uur, zal wederom de Vasten-aovend- optocht door Leunen trekken. De route is als volgt: Opstellen in de St. Catharinastraat in de richting Steegse- peelweg, links Past. Vullingsstraat, links Boodenstraatlinks Trynesstraatrechts van Megenstraat, links St. Catharinastraat rechts Gussenstraat- waar indien nodig gehergroepeerd wordt,- rechts Albionstraatbij transformator rechts St. Catharinastraat rechts St. Apoloniastraat en links via het kerkpad naar het plein bij het Gemeenschapshuis. Willen alle autobezitters langs deze route hun wagen links parkeren, als er geen andere mogelijkheid is. Ket organisatie-comité vindt het prettig als de deelnemers aan de optocht tijdig aanwezig zijn. Allen van harte bedankt voor de medewerking

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1970 | | pagina 4