mma van 30 dec t/m 8 jan: Donderdagavondgroep 18:30 Geen D.A G. i.v.m. Vakantie Top 100 Allertijden!! 20:00 Afterparty DJ JB the Commander! Bart Rongen Dave Martens Ton v Hees Gerrit Spreeuwenberg Donderdagavondgroep 20:00 White Party Groep 5/6 Kerstboomverbranding 16:00 Januari: Top 100 allertijden! Stuur je top 10 in! Tijdens de jaarlijks terugkerende 'Jera's Top 100 Allertijden' op 1 januari is het genieten geblazen voor muziekliefhebbers van alle denkbare genres! Deze dag kijken we nog even terug naar al het moois dat er in het verleden gemaakt is op muziekgebied. De mooiste nummers allertijden passeren de revue. Wie mag beoordelen wat mooi is en wat niet? Jij! Stel je eigen top 10 lijst samen, stuur hem op, en hij zal opgenomen worden in de top 100 en met genoeg stemmen zal hij op 1 januari gedraaid worden door huidige en oud DJ's van O.J.C. Jera '70. De lijst kan tot en met de Apres Ski Party op 26 december aangevuld worden. Daarna wordt jouw lijst niet meer opgenomen in de uiteindelijke lijst. Wel zijn er enkele regels: - Iedereen mag maar lx stemmen (vermeld je volledige naam dus ook) - Dezelfde artiest mag maar lx voorkomen in je lijst - Het desbetreffende nummer moet ouder zijn dan 1 jaar - Stel jouw lijst zo op dat ieder nummer op een andere regel staat De puntentelling: Hoe meer punten een bepaald nummer krijgt toegewezen door alle mensen, hoe hoger hij zal eindigen. Bedenk dus goed hoeveel punten je aan een nummer toekent! Nr 110 punten, Nr 2: 8 punten, Nr 3: 6 punten, Nr 4: 5 punten, Nr 5: 4 punten, Nr 6 t/m 10 zijn elk 3 punten. Meedoen? Mailen! Dus! Stuur een mailtje naar postmaster@jera70.nl, met als onderwerp 'Top 100'. Op de le regel komt je nummer 1, op de volgende nummer 2 etc. Wil je op 1 januari meedingen om de altijd zo geweldige prijzen, zet dan onder aan je mailtje ook even wie jij denkt dat er dit jaar op nr. 1 staat! Voor eventuele vragen kun je ook terecht bij bovengenoemd adres. Ook zullen er formulieren komen waar je jouw top 10 op in kan vullen! Als je even wat inspiratie mist kun je op de website van de Jera terecht voor de volledige lijst van vorig jaar. Tevens is er een afterparty van DJ JB the Commander geregeld. Dit is een echte gaver afterparty die na afloop van de nummer 1 van de jaarlijkse top 100 Allertijden van de Jera gaan draaien. De entree is gratis, dus komt allen al rond een uur of 3 's middags naar de Jera om te genieten van de heerlijke nummers die langs zullen komen. Donderdagavondgroep: White Party voor groep 5/6!! Voor deze avond vragen wij van jullie of je een kleine moeite hiervoor kunt doen. Ga op zoek naar geheel witte kleding en doe dit aan. Ook de leiding zal laten zien hoe het moet. KERSTBOOMVERBRANDING Nog heel even en de feestdagen lopen al weer op hun einde, dus de boom moet weer de deur uit. Ook dit jaar kunt u deze boom weer kwijt bij de JERA. Want op zaterdag 8 januari 2011 organiseert de JERA in samenwerking brandweer Venray de jaarlijkse kerstboomverbranding. Om alles goed te laten verlopen willen we iedereen wel vragen de boom aan te leveren zonder kluit, emmer, kerstballen, verlichting en andere versierselen. Voor elke ingeleverde boom zal er een lot worden afgegeven waar weer het enige echte "JERA winter survivalpakket" mee gewonnen kan worden. De verloting hiervan zal plaatsvinden tijdens de verbranding. Vanaf 13 .00 uur 's middags kunt u de boom kwijt en om 16.00 uur zal ook hopelijk nu weer onder grote belangstelling de fik er in gaan. Progra Donderdag 30-dec Zaterdag 1 -jan Donderdag 6-jan Zaterdag 8-jan

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2