allo hallo, Y-tftrT? Wie heeft er zin om lekker een uurtje in de week te dansen? Dat kan bij Joy Fun dance en bij Swing (garde) bij de Peel-Dancers. P66l*D0nCBfS Kinderen vanaf 4 jaar kunnen op woensdag 5 januari komen kijken en natuurlijk ook gezellig een keer meedoen. Het dansen begint om 18.00 uur totl9.00 uur bij Forest. Als je lekker een uurtje hebt gedanst op die avond en je wilt graag blijven dansen bij Joy fun dance, dat kan! Bij Swing kun je ook komen dansen, maar helaas dit seizoen niet meer mee op toernooiHet dansseizoen is al begonnen, maar je leert alvast debasispassen. Zo kun je het nieuwe seizoen meteen met Swing meedoen. Op die avond kun je een inschrijfformulier meenemen en invullen. Wij hopen dat het dan ook een gezellige avond wordt met veel nieuwe leden. DUS kom op woensdag 5 januari lekker mee doen!! Voor meer informatie kun je terecht bij Anja Verstegen tel: 0478-541391 mail; info@delinderecreatie.nl Zondag 19 december is er toernooi geweest in Odiliapeel. Daar zijn weer aardig wat bekers gewonnen ,dus kunnen we zeggen dat de Peel-Dancers weer goed hun best hebben gedaan en weer met veel plezier hebben gedanst. Dames ga zo door. Zoë solo junioren 2e divisie 1ste plaats met 227 punten Swing garde minioren 2e divisie 1ste plaats met 210 punten Magic show junioren le divisie 3de plaats met 230 punten Imke solo jeugd le divisie 2de plaats met 248 punten Linsey solo jeugd ere divisie 2de plaats met 257 punten Kimberley solo jeugd ere divisie 1 ste plaats met 266 punten Silver garde jeugd ere divisie 3 de plaats met 243 punten X&trick show hoofd ere divisie 5de plaats met 245 punten Dames van harte gefeliciteerd met jullie behaalde plaatsen. Wij zijn als dansvereniging een nieuwe weg ingeslagen, vandaar ook een nieuw logo en de naam iets anders geschreven. In het Y.N.B zal het logo in het zwart/wit gebruikt worden, maar de gekleurde versie zal op ons toernooi op 16 januari tijdens de opening om 9.45 uur officieel onthuld worden. Dus ben je benieuwd naar ons gekleurde logo en onze danseressen kom dan gezellig een kijkje nemen op ons toernooi op 16 januari in de schouwburg van Venray. »y Zij Actief Ysselstevn Cursus digitale fotobewerking /I g\CTIEF Op de Kemphaan in Venray worden digitale lotobewerkings cursussen I gegeven. Als men daar interesse voor heeft kan men zich aanmelden bij Annemie Wijnands tel. 541472 of Willy Verheijen lel. 541292 De onkosten zijn 60.- voor 10 lessen. Er is geen leeftijd aan verbonden. Men kan zich hier voor opgeven tot 7 januari. De cursus start jan/febr. 2011 Symposium Hart voor vrouwen Wegens sucses herhaald Symposium Hart voor vrouwen. Op maandag 14 februari word in Kasteel De Berckt in Baarlo wederom het Symposium Hart voor vrouwen gehouden. De middag begint om 12.30 uur tot 17.00 uur. De entree is gratis. Aanmelden kan bij Zij Actief Limburg tel. 0475 381 781 of kijk op Zij Actief Limburg (Symposium Hart voor vrouwen) voor meer informatie. Vol is Vol. Het Bestuur van ZijActief wenst al haar leden en Familie Fijne Kerstdagen en de beste wensen voor 2011

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 7