Programma van 23 dec t/m 1 jan: Donderdag 23-dec Donderdagavondgroep Geen D.A.G. i.v.m. Vakantie Zaterdag 25-dec Zaterdagavondgroep Zondag 26-dec Apres-ski Party met DJ Izzy Donderdag 30-dec Donderdagavondgroep Geen D.A.G. i.v.m. Vakantie Zaterdag 1-jan Top 100 Allertijdenü Paul Martens Cindy Mansvt Paul Fleurkens Jan Pijnenbori DJ Izzy 20:00 Cindy Mansvelders Jan Pijnenborg 20:00 20:00 18:30 15:00 Afterparty DJ JB the Commander! Bart Rongen Dave Martens Ton v Hees Gerrit Soreeuwenbere Apres-ski Party met DJ Izzy op de Tweede Kerstdag!!! Zoals elk jaar vindt er met tweede kerstdag, na het versnipperen van al het heerlijke eten, het geweldige feest in de Jera plaats. De meesten komen met een vol buikje een geweldig avondje Apres-ski vieren met DJ Izzy. De deuren gaan om 20:00u open en wees er snel bij aan de deur, want vol vol. Er vindt geen voorverkoop plaats. Januari: Top 100 allertijden! Stuur je top 10 in! Tijdens de jaarlijks terugkerende Hera's Top 100 Allertijden' op 1 januari is het genieten geblazen voor muziekliefhebbers van alle denkbare genres! Deze dag kijken we nog even terug naar al het moois dat er in het verleden gemaakt is op muziekgebied. De mooiste nummers allertijden passeren de revue. Wie mag beoordelen wat mooi is en wat niet? Jij! Stel je eigen top 10 lijst samen, stuur hem op, en hij zal opgenomen worden in de top 100 en met genoeg stemmen zal hij op 1 januari gedraaid worden door huidige en oud DJ's van O.J.C. Jera '70. De lijst kan tot en met de Apres Ski Party op 26 december aangevuld worden. Daarna wordt jouw lijst niet meer opgenomen in de uiteindelijke lijst. Wel zijn er enkele regels: - ledereen mag maar lx stemmen (vermeld je volledige naam dus ook) - Dezelfde artiest mag maar lx voorkomen in je lijst - Het desbetreffende nummer moet ouder zijn dan 1 jaar - Stel jouw lijst zo op dat ieder nummer op een andere regel staat Hoe meer punten een bepaald nummer krijgt toegewezen door alle mensen, hoe hoger hij zal eindigen. Bedenk dus goed hoeveel punten je aan een nummer toekent! Nr 110 punten, Nr 2: 8 punten, Nr 3: 6 punten, Nr 4: 5 punten, Nr 5: 4 punten, Nr 6 t/m 10 zijn elk 3 punten. Meedoen? Mailen! Dus! Stuur een mailtje naar postmaster@jera70.nl, met als onderwerp 'Top 100'. Op de le regel komt je nummer 1, op de volgende nummer 2 etc. Wil je op 1 januari meedingen om de altijd zo geweldige prijzen, zet dan onder aan je mailtje ook even wie jij denkt dat er dit jaar op nr. 1 staat! Voor eventuele vragen kun je ook terecht bij bovengenoemd adres. Ook zullen er formulieren komen waar je jouw top 10 op in kan vullen! Als je even wat inspiratie mist kun je op de website van de Jera terecht voor de volledige lijst van vorig jaar. Tevens is er een afterparty van DJ JB the Commander geregeld. Dit is een echte gaver afterparty die na afloop van de nummer 1 van de jaarlijkse top 100 Allertijden van de Jera gaan draaien. De entree is gratis, dus komt allen al rond een uur of 3 's middags naar de Jera om te genieten van de heerlijke nummers die langs zullen komen. OJC Jera'70, het bestuur en alle vrijwilligers, wenst iedereen een gelukkig kerstfeest en een gezond 2011 WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post, u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2