O Gemeenschapshuis De Smelehof presenteert: NIEUWJAARSBORREL DE X PRINSEBAL CV DE PIËLREUS 01 januari 2011 vanaf! 8,00 uur 08 januari 2011 aanvang 20.33 uur Benieuwd wie de nieuwe prins wordt? Komt dat zien, komt dat zien!!! De muziek wordt verzorgd door DJ Izzy. Hij heeft vorig jaar laten zien hoe hij bij iedereen de voetjes van de vloer kan krijgen. Superfeest gegarandeerd! VACATURE Kom gezellig het nieuwe jaar inluiden met g3 een hapje en een drankje! 2 11» Entree: 3,50 Gemeenschapshuis De -Smelehof wenst iedereen prettige feestdagen en een voorspoedig ZOili Stichting peuterspeelzaal "de Calimero's" te Ysselsteyn is op zoek naar een Vrijwilligster voor minimaal 7 uur per week De vrijwilligster zai samen met de leidster twee dagdelen (ochtenden) verzorgen met een groep peuters tussen 2 en 4 jaar. We zijn op zoek naar een enthousiast persoon die van aanpakken weet en die het leuk vind om met peuters te werken. Onze leidsters hebben op dit moment allemaal een opleiding PW 3. Voor de vrijwilligster is het geen must om deze opleiding te hebben. Naast het werken met een leuke groep en een maandelijkse vrijwilligersvergoeding, zijn er wellicht ook opleidingsmogelijkheden. Kortom: heb je affiniteit met de doelgroep, ben je enthousiast en beschouw je deze taak als een uitdaging, neem dan uiterlijk 31 december telefonisch contact op met: Marielle Arts 0493-529369 Voor extra informatie, bekijk onze website: http://vsselstevn.dorpenvenray.nl/decalimeros O «Ti

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 16