ENM together A-examens .h.j - Op woensdag 8 december slaagden de volgende leerlingen voor hun ^ae Peelklank^ praktijk A-examen bij muziekschool Crescendo: Kyra van Hoof (trompet). Kim Willemse (bugel) en Stan Baetsen (trombone). Allemaal van harte gefeliciteerd. Kerstconcert A s zondag 19 december vindt in de Smelehof het jaarlijkse kerstconcert plaats. Het concert begint om 14.00 uur Wij vragen de leden om 13.30 uur aanwezig te zijn in geheel zwarte kleding. Koffers in de peuterspeelzaal aub Jeugdorkest A s. zondag 19 december spelen we op het kerstconcert. Graag iedereen aanwezig om 13.30 uur in een spijkerbroek en witte bloes. Je kunt je koffer in de peuterspeelzaal leggen. Afd.de PEELBLOEM, Merselo - Vredepeel - Ysselsteyn. ÜÉI Tri... J1U Dinsdag 21 dec. is de jaarlijkse Advents- Kerstviering, in gemeenschapshuis DE ZONNEBLOEM 'Snielehof in Ysselsteyn. We beginnen om 14.00u. met een viering verzorgd door enkele vrijwilligers. In de pauze is er koffie/thee en kerstbrood. Hierna een optreden van de zanggroep: Zin in Zingen, uit Venray, olv. Sef Raedts en op de accordeon Wim Drabbels. Op het einde zullen de kerststukjes weer uitgereikt worden. Wij wensen allen een fijne middag Vrijwilligers: denk aan de zonnebloemsjaal!!!!!!!!! TO/y/?^"/ //R A Apres ATB-Tocht woensdag 29 december. Op woensdag 29 december 2010 organiseert Tourclub Ysselsteyn de OCJ Apres ATB-tocht. Feitelijk is dit de afsluitingstocht voor alle clubleden en alle mensen, die graag eens met een ATB mee fietsen Vorig jaar is deze tocht voor het eerst verreden, en het idee van deze tocht zit in de "derde helft". Net zoals mensen op de wintersport apres-skieën, zo heeft de Tourclub na de tocht een hele gezellige afsluiting bij Herberg de Peel, met een drankje, met muziek van Taste It en met winterse kost (natuurlijk op eigen kosten). Wij komen om 13 .00 uur bij elkaar bij Herberg de Peel, en we verwachten rond 16.00 uur weer terug te zijn, waarna het apres-ATB-en begint. Overigens fietsen wij in groepen en wordt er rekening gehouden met het verschil in snelheid en conditie. Iedereen kan mee. Wij doen ook een oproep aan alle andere individuele buitensporters (met name wandelaars en hardlopers) Ook zij kunnen meegenieten van deze afsluiting. Eerst lekker buiten sporten, en daarna gezellig samen zijn, en terugkijken op een sportief 2010. Inschrijven is niet nodig, om echter een beeld te krijgen van het aantal deelnemers zou het fijn zijn als met name groepen zich vooraf aanmelden Dit kan bij willie.koonings@home.nl Ook dit jaar was de Kerststerrenactie weer een groot succes. Wij willen alle inwoners van Ysselsteyn hiervoor hartelijk danken. Tevens wensen wij iedereen prettige Kerstdagen en een gelukkig en gezond 2011 Namens alle leden van vocalgroup "Enjoy Together" Voor de leden: Alle leden die meegeholpen hebben met de Kerststerrenactie, ontzettend bedankt voor jullie geweldige inzet. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5