Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Basisschool st. Oda Giga-gezellige kerstmarkt St. Oda mÊp ysseisteyn Zoals U weet, toveren we dinsdagavond 14 december vanaf 18.15 uur de basisschool om tot een sfeervolle kerstmarkt Vele kinderen zijn al bezig met het maken van super-supermooie kerstwerk-stukjes. Kransen, klokjes voor in de boom, engeltjes, kandelaars, geschilderde kerstbeeldjes, theelichtjes, vriendschapsbandjes, etc... worden voor een vriendelijk prijsje te koop aangeboden. Daarnaast is er in de aula een grabbelton boekenverkoop Laat U verrassen Kom kijken Kom proeven Buiten zal sfeerverlichting zijn en muziek klinken. Bij binnenkomst op school wordt U Dal Bhaat (Nepalese rijst met groenten) aangeboden Zo zijn er leerlingen die zelf wafels bakken, hebben we in de aula een kraampje met de mogelijkheid om gezellig een kopje koffie, thee of een beker choco-mel te drinken en wafels te kopen. Mmmmm. Ook zullen er kinderen kerstliederen spelen op een instrument. De opbrengst van deze kerstmarkt is bestemd voor Sathi Nepal, het project van dorpsgenote Marjo Jenniskens. Om 19 10 uur is er een gezamenlijke afsluiting in de aula. Na een powerpoint-presentatie over Nepal zullen alle groepen hun opbrengst omschudden in een Nepalese waterkruik Voor belangstellenden bestaat ook de mogelijkheid om er een gift in te stoppen voor het goede doel. Laat U verrassen I Kom kijken Kom proeven En breng familie en buren mee. Behalve door de kinderen gemaakte werkstukken kunnen ook nog enkele overtollige computermaterialen gekocht worden. - Laserprinter; zwart/wit Laserjet 6P - Laserprinter: zwart/wit Brother HL 2030 - Laserprinter kleur Dell 3100CN (met reserve kleurencartridges) - Beamer: Sanyo PLC X473 (lamp is aan vervanging toe) - Router: Cisco 800 serie - Kabelmodem. Motorola SVB 5121F - Voedingsapparaat/powersupply MGE Pulsar Evolution 800 In de aula staat een doos, waar u op een briefje op één van de materialen kunt intekenen. De hoogste bieder is bij deze de gelukkige eigenaar. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO ADVENTS-/KERSTVIERING. De viering vindt plaats op woensdag 15 december in de Smelehof. Aanvang: 19.00 uur We beginnen met een Advent-/Kerstbede met ondersteuning van het Ouderenkoor Na de pauze (kerstbrood) volgt het kerstspel "Wie krijgt de hoofdprijs", op de planken gebracht door "De Plusspeulers" uit Sevenum. KIENEN. Woensdag 15 december is er geen kienen vanwege de Advents-/Kerstviering. VOLKSDANSEN/GYM. Op dinsdag 14 december is de laatste les van 2010 Voor de volksdansers dinsdagmorgen van 9 30 tot 11.30 uur met pauze en kerstbrood. Voor de gymmers op de gewone tijd 's middags met vooraf om ongeveer 14.15 uur koffie/thee samen. SCHOFFELPLOEG. Dinsdag 14 december is er om 19.00 uur een afsluitingsbijeenkomst in Zaal Roelanzia. Niet alleen de schoffelaars worden hierbij uitgenodigd, maar ook hun partners KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week: "Wie zijn mond en zijn tong bewaakt, bewaart zichzelf voor benauwdheden

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5