Dorpsraad CYsselsteyn Dorpsraad Ysselsteyn Beste inwoners van Ysselsteyn, Vandaag donderdag 9 december is er om 20.00 uur in zaal Roelanzia een presentatie over het concept plan van het Lovinckplein en toegangswegen. Graag willen wij u de gelegenheid geven om deze presentatie te bekijken en met ons van gedachten te wisselen over dit project. Hopelijk tot vanavond, Projectgroep Lovinckplein. Marcel Baltissen, Marion en Math Heetkamp, Gerda Martens-Stax, Mia Rongen-Bos, Peter Michiels, Hay Seuren, Mustafa Sorkhabi en Twan de Wit. Mededeling Dorpsraad: Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 13 december '10 om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3. Verslag vergadering oktober 10 en jaarverslag 8 november Deze verslagen zijn in te zien op www. dorpenvenray. nl 4. Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5. Mededelingen vanuit de commissies. 6. Voortgang werkgroep Lovinckplein 7. Vergaderdata dorpsraad 2011 8Verslag dorpsradeno verleg 9. Rondvraag 10. Sluiting INGEK UITG POST OKTOBER/NOVEMBER '10 Ingek. 1. Match: Steunpunt Vrijwilligerswerk Venrav sept/okt. 2. Rabobank Venray: buitenbedrijf stellen Chipknip opladers 3. Gemeente Venray: Accomodatieonderzoek Gemeente Venray 4. Nieuwsbrieven Provincie Limburg 5. Stg. Lovinckplein: Verzoek bijdrage 6. Stg. Gemeenschapshuis: Verzoek bijdrage 7. Ouderraad basisschool St. Oda: Verzoek bijdrage 8. Ingekomen brief sport consulente Venray 9. Evaluatie groenbeheerplan 2006 10 Ingekomen brief Poeh Beer Agenda: 1. Opening.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3