Ysselsteyns B>l<ad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 49 10 december 2010 Meedoen met de kerkbijdrage is belangrijk voor het behoudt van onze kerk. U doet toch ook mee? Want PAROCHIE ZIJN, doen wij SAMEN. Uw kerkbijdrage kunt u overmaken op bankrekeningnummer: 1593.91.784 tiuv. Parochie H.Oda. Q Van de parochie: Ik geloof in de komst van Jezus, waar wij met Advent naar toeleven, tot de kerstnacht wacht ik aldus, voordat hij mij liefde gaat geven. In de Bijbel heb ik er over gelezen, dat Jozef en Maria op weg zijn gegaan, ik geloof ook al zegt men dat het niet is bewezen, dat het zo allemaal is gegaan. Toch twijfelen velen aan Zijn bestaan, en roepen dat er een oerknal is geweest, dan vraag ik mij af hoe alles is ontstaan, is alles dan een fabel, ook de heilige Geest? Ik blijf geloven in de kerstnacht, waar alles voor de mensheid is begonnen, ook komende kerst sta ik weer op wacht, want dan wordt mijn leven weer gewonnen. Na de beide kerstdagen leeft God verder in mij, zonder Hem zou de zon niet komen dagen, was de nacht zwart zonder de maan er bij, ja, zonder geloof word ik in mijn leven verslagen. Daarom wacht ik tijdens de Adventsweken, op de komst van Jezus, het Kind, door het geloof ben ik niet in het bezweken. Want ik weet dat ik door God wordt bemind. Misintenties van 11 december t/ni 17 december Zat. 11 dec. 19.15 u. Eige Wijsjes Derde weekend van de Advent Piet Arts (Timmermannsweg); Jaardienst Sef en Riek Claessens - Berkers; Jaardienst Piet Bus en voor zijn echtgenote Tina Di. 12 dec. 18.10 u. Uitstelling en aanbidding van het Allerheiligste, waarna aansluitend om 19.00 uur de H. Mis; voor het welzijn van onze parochie Misdienaars: Zaterdag 19.15 uur Ron Peters - Luc Peters Dinsdag 19.00 uur Gesanne Knapen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1