Dorpsraad (sYsselsteyn Beste inwoners van Ysselsteyn, Het laatste jaar is er door de dorpsraad samen met enkele inwoners aan het DOP (Dorps Ontwikkelings Plan) gewerkt Hieruit is als belangrijkste speerpunt gekomen, de verfraaiing en het veiliger maken van het Lovinckplein en de daaraan verbonden provinciale weg N277. De dorpsraad heeft een aantal bewoners (omwonende, betrokken ondernemers en personen die betrokken waren bij het tot stand komen van het DOP) gevraagd om tot een inventarisatie van wensen en eisen mbt het Lovinckplein en toegangswegen te komen. Graag willen wij deze plannen realiseren met draagvlak van de gehele Ysselsteynse bevolking. Misschien heeft u nog ideeën, die wij niet benoemd hebben, waardoor dit plan nog verder aangescherpt kan worden. U kunt dan deze ideeën mailen voor woensdag 1 december naar mgembaltissen@home.nl zodat de projectgroep deze kan inventariseren en op 9 december met u kan bespreken. Wij als werkgroep willen u daarom uitnodigen om met ons van gedachten te wisselen over dit project op 9 december 2010 om 20.00 uur bij Roelanzia Met vriendelijke groet. Projectgroep Lovinckplein. Marcel Baltissen, Marion en Math Heetkamp, Gerda Martens-Stax, Mia Rongen-Bos, Peter Michels, Hay Seuren, Mustafa Sorkhabi en Twan de Wit KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO ADVENTS-/KERSTVIERING. De viering vindt plaats op woensdag 15 december V; in de Smelehof. Aanvang: 19.00 uur. We beginnen met een Advent-/Kerstbede met ondersteuning van het Ouderenkoor. Na de pauze (kerstbrood) volgt het kerstspel "Wie krijgt de hoofdprijs", op de planken gebracht door "De Plusspeulers" uit Sevenum BILJARTEN Federatie-competitie, week 47 Ysselsteyn 1-Grubbenvorst 2 2-7 De Kemphaan 7-Ysselsteyn 4 5-4 Ysselsteyn 2-U.V.B. 1 7-2 Ysselsteyn 5-America 4 4-5 U.V.B. 2-Ysselsteyn 3 4-5 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week: "Al zijn er wegwijzers in overvloed, je eigen weg moet je zelf kiezen Examen drummers Z&glp PppIklankVorige week hebben 4 drummers deelgenomen aan de praktijkexamens v van het CVA. Mark Swinkels, Stef Koonings, Jelle Claessens en Guus de Mulder slaagden voor het C-examen. Allemaal van harte gefeliciteerd! Bestuursvergadering Op maandag 6 december is er om 20.30 uur een bestuursvergadering Corveedienst Corveedienst voor de maand december: Roel Linders, Hans, Eric en Julia Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdorkest Corveedienst voor de maand december: Anne van Osch en Manon Wilmsen. Op vrijdag 3 december is er om 17.50 uur een groepsrepetitie voor de hoorns. Hierna is er voor iedereen gewoon repetitie.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3