Programma van 25 nov t/m 4 dec: 25-nov Donderdagavondgroep 18 30 Casino Groep 5/6 27-nov Pielpubers 20:00 2-dec Donderdagavondgroep 18:30 Surprise Groep 7/8 4-dec Domien Verschuuren 20:00 Bekend van 3FMÜ! Robert Stevens Henk Stiphout Ad Romme Rian van Osch Hee Pielpubers! Zet zaterdag 27 november maar alvast op je kalender Krijg maar geen schijt, het wordt weer een te gekke activiteit! Jullie worden verwacht tegen een uur of 8, en niet naar huis gebracht. We hebben bezoek uit het buitenland, en deze voelt je goed aan de tand. Kom maar met een goed humeur, hij stelt je niet teleur! Tot dan! Groeten de leiding. Zaterdag 4 december met DJ Domien Verschuuren die bekend is van de radiozender 3FMÜ! Op deze zaterdag zal DJ Domien zijn draaikunsten aan het publiek van de Jera komen vertonen. Wil je hierbij zijn, zul je om 20:00u aan de deur moeten staan. Dan zijn deze namelijk open en kun je, na betaling van €5,-, een mooie avond tegemoet zien Er vindt geen voorverkoop plaats. Donderdag Zaterdag Donderdag Zaterdag Ha Pielpubers, Zaterdag 11 december hebben we weer een leuke activiteit voor jullie in petto. Jullie worden om 19:00 uur bij Peter Claessens (Heidsepeelweg 40) in de loods verwacht. We hopen dat de activiteit om 22:30 uur afgelopen is, maar het kan iets uitlopen. Let op: Zorg voor goede wandelschoenen en warme kleren Bij slecht weer zorg voor regenkleding. Een datum die je zeker vrij moet houden in je agenda: 11 december: Proud to be Fout Party i.s.m. Jeugdcarnaval!!! Hierover nog meer in het krantje onder Jeugdcarnaval en de volgende edities van het YNB! JEl-DE-BOl LESVEREMG1NG de Piëlboulers Op 18 november namen van onze vereniging 13 personen deel aan het PEEL en MAAS- TOURNOOI in Venlo. Dit was een gezamenlijk tournooi van de JdB-verenigingen Venray-Heide-Leunen en Ysselsteyn De Ysselsteyners deden het daar goed, want ze behaalden de eerste 3 plaatsen in de totale bezetting van 48 personen. Met alle wedstrijden te winnen was de uitslag als volgt: le prijs: (4 wedstr met 24) Toos Arts. 2e prijs: 4 en +18) Toon van de Pas, 3' prijs(4 en +12)Toon Jenniskens. Jan van de Pas was no 9 en Piet Arts was nog net bij de eerste 10. Voorwaar een uitzonderlijk goed resultaat voor onze verenigingsleden Proficiat met dit prachtige resultaat in zo'n tournooi en ook alle andere deelnemers gefeliciteerd met de plaats en zeker met jullie deelname. Voor volledige uitslagen zie onze webside.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2