Dorpsraad Beste inwoners van Ysselsteyn, C Ysselsteyn i|S st.0da Het laatste jaar is er door de dorpsraad samen met enkele inwoners aan het DOP (Dorps Ontwikkelings Plan) gewerkt. Hieruit is als belangrijkste speerpunt gekomen, de verfraaiing en het veiliger maken van het Lovinckplein en de daaraan verbonden provinciale weg N277. De dorpsraad heeft een aantal bewoners (omwonende, betrokken ondernemers en personen die betrokken waren bij het tot stand komen van het DOP) gevraagd om tot een inventarisatie van wensen en eisen mbt het Lovinckplein en toegangswegen te komen Graag willen wij deze plannen realiseren met draagvlak van de gehele Ysselsteynse bevolking. Misschien heeft u nog ideeën, die wij niet benoemd hebben, waardoor dit plan nog verder aangescherpt kan worden. U kunt dan deze ideeën mailen voor woensdag 1 december naar mgembaltissen@home.nl zodat de projectgroep deze kan inventariseren en op 9 december met u kan bespreken Wij als werkgroep willen u daarom uitnodigen om met ons van gedachten te wisselen over dit project op 9 december 2010 om 20.00 uur bij Roelanzia Met vriendelijke groet. Projectgroep Lovinckplein Marcel Baltissen, Marion en Math Heetkamp, Gerda Martens-Stax, Mia Rongen-Bos, Peter Michels, Hay Seuren, Mustafa Sorkhabi en Twan de Wit Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Basisschool Intocht Sint Ipfc Ysselsteyn Zondag 21 november a s. zal de Sint (met zijn Pieten) zijn intocht houden in Ysselsteyn. Om 15.15 uur zal hij door de fanfare op de hoek Puttenweg/Kievitsweg worden opgehaald. De route is als volgt: Puttenweg, Pioniersstraat, Moerslag, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein (langs de kerk). Vijverhof en Sint gaat via de achteringang de Smelehof binnen. De deuren gaan open als Sint met zijn Pieten gearriveerd is. Enkele opmerkingen: - er zal om begrijpelijke redenen niet gestrooid worden op de kruispunten; - mogen we in opdracht van de Hoofdpiet aan de kinderen (en ook hun ouders) vragen stil te zijn als de Sint aan het woord is, zodat hij voor iedereen verstaanbaar is. KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO GROENODERHOUD. Dinsdag 23 november is er om 9.00 uur groenonderhoud in ons dorp. Vf BILJARTEN Federatie-competitie, week 45 Ysselsteyn 1 vrij Oostrum 1-Ysselsteyn 4 2-7 Ysselsteyn 2-Grubbenvorst 4 7-2 Ysselsteyn 5-Castenray 3 4-5 De Kemphaan 4-Ysselsteyn 3 2-7 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week: "Wie ook de zwakke kanten laat zien, maakt vrienden

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3