*sH YSSELSTEYN Lidmaatschapskaarten 8 Kommend waekend zullen dur de lejen van de raod van elluf de lidmaatschapskaarten rondgebracht werre, beej al die minse die un durloeëpende machtiging hebben beej os verieëniging. Let op: -de gaele lidmaatschapskaarten zien vur ieën persoeën, -de blauwe zien vur twieë persoeënen Diegene die nog gén lid zien, kriege un anmeldingsformulier ien de bus. Eventuele wijzigingen of neeje anmeldingen kunde ienleveren beej Bart Marcellis Listenbergweg 31 Gaefde gej dit vur 11 december nog dur, dan kriegde de lidmaatschaps kaarten alsnog ien de bus. Kaartverkoeëp Bonte Aovenden De kaartverkoeëp is op zaoterdag 18 december um 20.00u beej Egelmeers Zurg dat ge der op tied beej ziet, want vol is vol. En kiek thuus alvast welke datum gillie ut liefst naor de Bonte Aovend wilt gaon. Mier uutleg hierovver viende hieronder. De Bonte Aovenden zien dit jaor op vrejdag 4, zaoterdag 5, vrejdag 11 en zaoterdag 12 fibberwarie 2011 Van 3 naor 4 Bonte Aovenden Gillie laest ut goeëd, der kumt enne 4de Bonte Aovend. As vastelaovesvereniging De Piëlreus zien weej ien de gelukkige omstandigheid dat os leje antal nog elluk jaor groeit, en hier zien weej uuteraard errug blie mit. Dit het as beejkommend gevolg dat dit jaor vur ut urst vier bonte aovende plats gaon viende Op alle 4 de bonte aovenden zal ut karakter van de tradisionele Bonte Aovend ut zelfde blieven. Wat der wel anders zal zien, is dat der gen staonplatse mer zullen zien ien ut café, allieën mar zitplatsen Dit geldt vur alle 4 de aovenden. Wat wel en groeët verschil is, is dat de 2,u Bonte Aovend op zaoterdag 5 fibberwarie, muzikaal begeleidt zal werre durtwieje knotsgekke DJ's, oftewel Double U Rules De ienvulling, presentatie en optrejes zullen nie anders zien dan vurhin, wel zal der nao afloeëp de volume knop iets umhoeëg gaon vur enne echte after party. De andere 3 Bonte Aovenden, vrejdag 4, vrejdag 11 en zaoterdag 12 fibberwarie kunde gewoeën blieven genieten van de Smeleblaozers die op hun vertrouwde platsen zitten. Weej hopen dan ok, dat gillie hier raekening mit balde, beej ut hale van de kartjes. Voorjaarseompetitie 2011 KNLTB senioren In 2011 neemt onze vereniging wederom met een groot aantal teams deel aan de voorjaarscompetitie. Op vrijdagavond en zaterdagmiddag zijn er helaas alleen mogelijkheden als bestaande spelers of teams zich terugtrekken. Maar je weet maar nooit! Daarom zijn alle bestaande team-captains via mail gevraagd of het eigen team ook in 2011 in dezelfde samenstelling gaat deel-nemen aan de voorjaarscompetitie KNTLB Van nieuwe belangstellende teams horen we echter graag of zij hierin geïnteresseerd zijn, dan kunnen we deze op een wachtlijst plaatsen of wellicht direct plaatsen. Dat laatste kan bijvoorbeeld op vrijdagmiddag voor gemengd 55+ of heren 55+ of op donderdagavond voor gemengd dubbel of op dinsdagmorgen voor dames of damesdubbel 35+. Door je als team op te geven heb je de meeste kans voor het geval er een plekje vrijvalt Het invullen van individuele lege plekken in teams is aan de bestaande teamcaptains zelf. Daarvoor is de lijst met belangstellenden een hulpmiddel. Indien gehele teams zich terugtrekken, dan wordt in principe het eerste team op de wachtlijst gevraagd door de VCL Opgave: je belangstelling kun je via E-mail tot uiterlijk 15 november kenbaar maken bij Twan de Wit (tdwit@home.nl) Kantine poetsen 17 november j Karin van Neerven Gonny van de Pas

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6