Blad Redactie: Dorpsraad ggplSev^jjVïr-m Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 45 12 november 2010 v.',- Meedoen met de kerkbijdrage is belangrijk voor het behoudt van onze kerk. U doet toch ook mee? Want PAROCHIE ZIJN, doen wij SAMEN. Van de parochie: Lucas 21,5-19 Toespraak over de val van Jeruzalem en de komst van de Mensenzoon Het gesprek kwam op de tempel. Men zei dat die met fraaie stenen en wijgeschenken was versierd. Maar Hij zei: 'Er zal een tijd komen dat van alles wat u daar ziet geen steen op de andere zal blijven; ze worden allemaal neergehaald.' Daarop vroegen ze Hem: 'Meester, wanneer zal dat plaatsvinden? En wat zal het teken zijn dat dit gaat gebeuren?' 'Kijk uit', zei Hij, 'dat u niet op een dwaalspoor wordt gebracht. Want velen zullen optreden in mijn naam en zeggen: "Ik ben het", of: "De tijd is gekomea" Loop niet achter hen aam Wanneer u hoort van oorlogen en onlusten, wees dan niet verontrust. Want dat moet eerst gebeuren, maar het is niet meteen het einde.' Toen zei Hij hun: 'Het ene volk zal opstaan tegen het andere en het ene koninkrijk tegen het andere. Er zullen zware aardbevingen zijn en op verscheidene plaatsen hongersnood en pest; en er zullen zich schrikwekkende en grote tekenen voordoen aan de hemel. Maar voordat dit allemaal gebeurt zal men u oppakken en vervolgen, u uitleveren aan de synagogen en u gevangenzetten. U wordt voorgeleid aan koningen en gouverneurs omwille van mijn naam; dat geeft u de gelegenheid om te getuigen. Neem u heilig voor om u er van tevoren geen zorgen over te maken hoe u zich zult verdedigen. Want Ik zal u wijze woorden in de mond leggen, zodat geen van uw tegenstanders u zal kunnen weerstaan of tegenspreken. U zult zelfs door uw ouders, uw broers en zusters, uw familie en vrienden worden uitgeleverd en sommigen van u zal men ter dood brengen; u zult door iedereen gehaat worden vanwege mijn naam. Maar geen haar van uw hoofd zal gekrenkt worden. Als u volhardt, zult u uw leven winnen. Zat. 13nov. 19.15 u. Di. 16nov. 19.00 u. Misintenties van 13 november t/m 19 november Ria, Henk, Gerard, LeonOuders Lemmens - Verstraaten; Piet Swinkels; Jaardienst ouders Martens - Peeters; Wiel Hubers vanwege zijn verjaardag; Jaardienst Math van Dijck en voor zijn vader Grad; Wilhelmus Bollen, echtgenote Hendrina en dochter Maria; Voor de levenden en overleden leden van Zijactief; Jaardienst Geertje Janssen Misdienaars: Zaterdag, Dinsdag, 19.15 uur Sven Knapen - Luc Peters 19.00 uur Job Swinkels Op 25 september overleed Mia Janssen en op 30 oktober overleed Johanna Hendricks - Engelen. Beiden werden op ons kerkhof te rusten gelegd. Wij wensen de families veel sterkte toe. Bijbelgroep. Wegens omstandigheden is de volgende bijeenkomst niet, zoals gewoonlijk op de 3e woensdag van de maand, maar op de 4C woensdag deze keer 24 november. Hierover volgende week meer ""«v., ,.N.i UJi*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1