Zi Zij Actief Ysselsteyn Kienen Op dinsdag 9 november is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur Jf"0"" Jo Deters zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Feestavond dinsdag 16 november Onze jaarlijkse feestavond begint om 19.00 uur met een Heilige Mis in onze eigen kerk. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis waar de koffie en vlaai voor ons klaarstaat. En we krijgen vanavond de theetantes op de koffie! De Theetantes uit Boxmeer komen ons liedjes en sketches ten gehore brengen en gaan voor ons een gezellig en ontspannen avondje uit verzorgen. Maak deze datum vrij voor een leuke avond Zij Actief!! Wij hopen dat we veel leden kunnen begroeten. Musical 'N Ongelutiefeleke kerstavond De dames die zich opgegeven hebben voor de Musical en nog niet betaald hebben, graag 22.50 overmaken op rek. nr 15 .93 .91164 tnv Zij Actief Ysselsteyn Conipetitieprogramma Maandag 8 nov. schieten de compoundklassen in Horst hun 5e wedstrijd De individuele klassen schieten donderdag 11 nov eveneens in Horst. Koningschieten Zondag a s. houden we weer ons jaarlijkse koningschieten. We beginnen om 11.00 uur met een wedstrijd over 50 pijlen. De aspiranten stromen na de eerste 25 pijlen in en schieten 25 pijlen. Na deze wedstrijd volgen finaleronden waaruit de koning 2010 zal komen. De aspiranten en jeugd schieten resp. om de Peter van Hoof-wisselbeker en de Interpoliscup Aansluitend is er een interne receptie waar buiten de nieuwe koning en prins 2010 de volgende leden gehuldigd zullen worden: Bas Tonnaer Ned. Kampioen veldschieten Junioren compound. Ned Kampioen outdoor junioren compound 70 m. Ma ris ka Koonings Ned. Kampioen outdoor asp. compound. Rayonkampioen indoor meisjes compound Cor Jansen Ned Kampioen 3-D schieten heren bare-bow. s'"im Zanggroep Schone Schijn HBS "Ons Genoegen" Jeugdcompetitie Uitslag 4° competitiewedstrijd in Tienray. Asp. tot 10 jr.; Brian Janssen 232 p. Giel Hellegers 224 p. Asp. 11-12 jr.; Miriam Arts 273 p. Cadetten: Michiel Arts 176 p. Stan Michels 179 p. Cadetten comp Mariska Koonings 241 p. Huub Janssen 207 p Woensdag 10 november gaan we zingen bij de K B.O. in Oirlo. We vertrekken om 14.15 uur. 's Avonds is er dan geen repetitie Limburg ■thoHnli vrouwinnttwcik

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6