Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging ift* Basisschool Beste inwoners van Ysselsteyn, Dinsdag 14 december houdt basisschool St. Oda een gezellige Kerstmarkt. De school is dan's avonds van 18.15 tot 19.30 uur open voor iedereen uit Ysselsteyn. Papa's, mama's, broertjes, zusjes, opa's, oma's, buren, kennissen. De leerlingen hebben dan allerlei bijzondere kerstwerkstukjes gemaakt (kerstkaarten, verlichting, versierde kaarsen, versieringen, kerststukjes, lekkere hapjes) en zorgen dat de school knus en sfeervol is versierd. Ook voor live sfeermuziek wordt gezorgd. In deze kerstperiode wordt ook extra tijd en aandacht besteed aan arm - rijk middels een projectweek over Nepal. De eventuele opbrengst van de markt wordt aan het Sathi Nepal project van Marjo Jenniskens overgedragen. leder is dus van harte welkom op de Oda kerstmarkt. Zegt het voort KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel KBO BILJARTEN Federatie-competitie, week 43 De Wevert 2-Ysselsteyn 1 2-7 Ysselsteyn 4-Sevenum 6 5-4 Ysselsteyn 2-Wanssum 4 2-7 Ysselsteyn 5-Gasthoes 3 7-2 Wanssum 6-Ysselsteyn 3 2-7 KBO-Ouderenadvisering: Informatie en advies over: Wonen/Welzijn/Zorg/Financiële regelingen. Bel uw ouderenadviseur, tel.: 548015 Spreuk van de Week: "In liet leven moet je voortdurend afscheid nemen De Wervelende Herfst Show Daal Is Innlf Afgelopen zaterdag heeft Muziekvereniging de Peelklank De Wervelende ^^Oc^rCCÊKIOnK Herfst Show in de schouwburg gegeven. Wij willen iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen aan het welslagen van deze avond de sponsors en de vele vrijwilligers die in de voorbereiding en tijdens de show hebben geholpen. En zeker niet te vergeten het enthousiaste publiek. Corveedienst Corveedienst voor de maand november: Joan Janssen, Toon Jenniskens, Ger Jenniskens en Stef Lemmens. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! JES Zondag 7 november heeft JES een optreden op "De dag van de vrijwilliger Het optreden is om 13.45 uur in de foyer van de schouwburg in Venray. Vertrek om 12.45 uur bij het gemeenschapshuis. Jeugdorkest Corveedienst voor de maand november: Brittney Marcellis en Joyce Bovee. Programma: 21 oktober: Intocht Sint; 19 december. Kerstconcert; 31 december: Oudejaarsmis AW.de PEELBLOEM. Ill a s Zondag 7 nov. is 'de dag van de Vrijwilliger' Aanvang 13.30u. in de DE ZONNEBLOEM ^oyer' schouwburë te Venray Het thema van deze middag is: Vrijwilligerswerk is Magisch. Centraal op deze middag staat de prijsuitreiking van de Vrijwilligersorganisatie 2010. Er zijn verschillende optredens waaronder Dizzy Dance en Jes uit Ysselsteyn. Meer hierover is al gepubliceerd in de Week- en Regiobladen Deze middag is voor alle vrijwilligers in de gemeente Venray. Vakantieweken. De nieuwe vakantiegids 2011 is weer binnen Meer hierover in: Merselo bij fhea Arts, Vredepeel Nelly Botden en Ysselsteyn Annie Jansen en Mia Michels.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 5