Donderdag 4-nov Zaterdag 6-nov Donderdag 11 -nov Zaterdag 13-nov Programma van 4 nov t/m 13 nov: Donderdagavondgroep 18:30 Lampionnen maken Groep 5/6 SkaOs <2} Jera'70 20:00 Donderdagavondgroep 18:30 Lampionnentocht voor iedereen. Zaterdagavondgroep 20.00 Lampionnen maken op donderdag 4 november: Neem allemaal een eigen lampje e.d mee voor in de zelfgemaakte lampion. Verder mag je natuurlijk zelf ook wat andere versierselingen meenemen vooraan- of in je lampion Lampionnentocht 11 november: Het is weer Sint Maarten. We gaan met de kinderen van de donderdagavondgroep een tocht door Ysselsteyn lopen met hun gemaakte lampionnen Andere ouders/kinderen, etc mogen ook mee lopen met deze tocht. Spokentocht Pielpubers Hey Pielpubers, Vrijdag 5 november gaan we met z' n alle griezelen!We zullen de super enge en spannende spokentocht in het Veulen gaan lopen. Jullie worden om 19.00 uur bij de Jera verwacht. Voor vervoer wordt gezorgd. Als je geen briefje hebt ingeleverd kun je ook niet mee! Op zaterdag 6 november zal er een waar ska-festijn losbarsten in OJC Jera '70. Met maarliefst 4 bands zal niet alleen de echte ska liefhebber maar ook de doorsnee Jerabezoeker flink aan zijn trekken komen. Zie hieronder een korte omschrijving van watje deze avond te wachten staat. Mark Foggo - Liverpool Eindhoven (UK)(NL) Mark Foggo en Ysselsteyn; al jaren een succesvolle combinatie. Foggo en z'n Skasters zetten het Noord Limburgse dorp al meermaals op z'n kop. Een verdere introductie lijkt ons dan ook overbodig. Mark Foggo zal SkaOs The Jera afsluiten op een wijze die menigeen nog lang zal heugen! The JB Conspiracy - Guildford London (UK) De tweede buitenlandse act van de avond is een oude bekende. Tijdens Jera on Air 2008 lieten de mannen van The JB Conspiracy de festivaltent al trillen van genot. Tijdens SkaOs the Jera zullen ze dit nog eens dunnetjes over komen doen. De band laat zich het best omschrijven als een mengelmoes van Less Than Jake, The Specials, Catch 22 en de RX Bandits. Invloeden van deze artiesten worden gemixt door een geheel eigen skapunk stijl. De band tourde rond de wereld met onder andere The Slackers, Rancid en Streetlight Manifesto. Deze ervaring zorgt ervoor dat de Engelsmannen een ongeevenaarde liveshow heeft waar de energie van af spat Onmogelijk dat bezoekers van een JB-show in staat zijn om stil te blijven staan. Smoothlee - Leuven (BE) Smoothlee vindt z'n oorsprong in het Belgische Leuven. De energieke, jonge, band, mixt authentieke ska- ritmes met snelle en harde punkrock Ze weigeren van dit, succesvolle, concept af te wijken en met de grote emo-stroming mee te liften. De mannen van Smoothlee zijn namelijk skapunk in hart en nieren. De perfecte opener voor SkaOs de Jera Smoothlee als opener is een garantie voor de juiste sfeer en stemming! Random Hand - Keighley (UK) Eind oktober is ook nog de Engeland afkomstige band Random Hand toegevoegd De timetable van deze avond zal binnenkort bekend gemaakt worden! WC Experience Unplugged op 20 november (2 Jera'70!!!!!! Op zaterdag 6 november zal de voorverkoop voor deze activiteit starten in de Jera. Je kunt dan je kaartje al komen kopen voor €7,50. Dit is de normale voorverkoop prijs voor deze band. Wees er snel bij, want OP OP!!!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 2