Ysselsteyns Nieuws - Blad. Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg 48, nr. 44 5 november 2010 Meedoen met de kerkbijdrage is belangrijk voor het behoudt van onze kerk. Parochie zijn doen wij SAMEN. Van de parochie: Marcus 16, 15-20 Jezus zei hun: 'Trek heel de wereld door om aan elk schepsel de goede boodschap te verkondigen. Wie tot geloof komt en gedoopt wordt, zal gered worden, maar wie niet tot geloof komt, zal veroordeeld worden. De volgende tekenen zullen hen die tot geloof gekomen zijn, begeleiden: in mijn naam zullen ze demonen uitdrijven, nieuwe talen zullen ze spreken, met hun handen zullen ze slangen opnemen, en als ze dodelijk gif drinken, zal dat hun niet deren. Zieken zullen ze de handen opleggen en zij zullen gezond worden.' Nadat de Heer Jezus hun dit gezegd had, werd Hij in de hemel opgenomen en nam Hij plaats aan de rechterhand van God. Zij trokken eropuit om overal de boodschap uit te dragen, terwijl de Heer meewerkte en het woord kracht bijzette door de begeleidende tekenen. jfrijr v.v'«'-•V-T.vv* vr.. - Misintenties van 6 november t/m 12 november Zat 6 nov. 19.15 u. Vivace Jan en Net Janssen - van Gompel en overleden familie; Ouders Spreeuwenberg - de Bruyni en overleden familie; Bets Bastiaansen - Verhulst en voor haar dochter Marlidi Di. 9 nov. 19,00 u. Herdenking inzegening van onze nieuwe kerk 1992 Gerard Fleurkens en voor de overleden familie Fleurkens - van Staveren, Jaardienst Harrie Philipsen Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Dinsdag, 19.00 uur Job Swinkels - Veerle Claessens Gesanne Knapen flHSV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1