Voorjaarscompetitie 2011 KNLTB senioren In 2011 neemt onze vereniging wederom met een groot aantal teams deel aan de voorjaarscompetitie Op vrijdagavond en zaterdagmiddag zijn er helaas alleen mogelijkheden als bestaande spelers of teams zich terugtrekken. Maar je weet maar nooit! Daarom zijn alle bestaande team-captains via mail gevraagd of het eigen team ook in 2011 in dezelfde samenstelling gaat deel-nenien aan de vooijaarscompetitie KNTLB. Van nieuwe belangstellende teams horen we echter graag of zij hierin geïnteresseerd zijn, Ysselsteyn dan kunnen we deze op een wachtlijst plaatsen of wellicht direct plaatsen. Dat laatste kan bijvoorbeeld op vrijdagmiddag voor gemengd 55+ of heren 55+ of op donderdagavond voor gemengd dubbel of op dinsdagmorgen voor dames of damesdubbel 35+. Door je als team op te geven heb je de meeste kans voor het geval er een plekje vrijvalt. Het invullen van individuele lege plekken in teams is aan de bestaande teamcaptains zelf. Daarvoor is de lijst met belangstellenden een hulpmiddel. Indien gehele teams zich terugtrekken, dan wordt in principe het eerste team op de wachtlijst gevraagd door de VCL. Opgave: je belangstelling kun je via E-niail tot uiterlijk 15 november kenbaar maken bij Twan de Wit (tdwit^home.nl) Heren 35+ team kampioen in KNLTB najaarscompetitie 2010 Vorige week berichtten we over het kampioenschap van het heren 35+ team. Marcel Hellegers behoorde tot dit team en niet, zoals we vermeldden. Jan Droesen. Kant ine poetsen3 november Maria Loenen Renate Marcellis Voorjaarscompetitie 2011 KNLTB Junioren De najaarscompetitie is nog volop bezig of de inschrijfformulieren voor de voorjaarscompetitie 2011 zijn weer ontvangen, (max. 7 speeldagen in de periode april en mei). De ervaring van de najaarscompetitie leert, dat onze junioren het erg leuk vinden, maar dat we wel zo dicht mogelijk bij de leeftijdsklassen moeten blijven Dat wil zeggen als het team eigenlijk past in de cat. t/m 12 jaar, we het niet in een hogere/oudere categorie plaatsen. De volgende mogelijkheden zijn er: woensdagmiddag - cat. t/m 10 jaar Jongens, meisjes of gemengd geb. op of na 1 jan. 2001 - cat. t/m 12 jaar Jongens, meisjes of gemengd geb op of na 1 jan. 1999 Zaterdagmorgen en zondagmiddag - cat. t/m 14 jaar Jongens, meisjes of gemengd geb. op of na 1 jan. 1997 - cat. t/m 17 jaar Jongens, meisjes of gemengd geb. op of na 1 jan 1994 Naast de bestaande enthousiaste competitiespelers wil jij wellicht ook wel competitie gaan spelen. Heb je interesse, dan kan je het beste contact opnemen met de volgende leden van de jeugdcommissie Marcel van der Zanden(541929) of Annelies Rops (0493-529201). Zij coördineren de samenstelling van de jeugdteams. WINTERTIJD In de nacht van zaterdag 30 oktober op zondag 31 oktober begint de wintertijd De klok wordt dan cén uur terug gezet!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 8