ZÏÏvctief vriendenkring "de Peelklank-- „DE peelklank De Vriendenkring Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Baj|„chooi Kledinginzamelinasactie WÊÊm St. Odd Er is massaal gehoor gegeven aan de oproep om deel te nemen aan de Sl*fe Ysselsteyn kledinginzameling en dit heeft geresulteerd in een recordopbrengst. Er werd deze keer maar liefst 6366 kg. ingeleverd. Wij danken alle inwoners van Ysselsteyn hartelijk voor hun deelname aan de actie. We laten u de datum van de volgende inzameling weer tijdig weten. Zij Actief Ysselsteyn Limburg Activiteiten in de maand November 2 november Puzzelwandeltocht 4 november Herhalingsles reanimatie 9 november Kienen 16 november Feestavond 21 november Margriet Winterfair 23 november Kienen Power Walk Venrav Aanstaande zondag 31 oktober organiseert Power Walk Venray voor Pink Ribbon (aandacht voor borstkanker) een sponsorwandeltocht. Deze tocht is 7,5 km en start om 10.00 uur Vanaf 09.30 kun je je inschrijven bij Sportcentrum De Sprank, Kempweg 70 te Venray. Het inschrijfgeld voor deelname bedraagt 3,50 of een hogere vrijwillige bijdrage voor dit goede doel. Een aanrader als je van wandelen houdt en meteen een goed doel wilt steunen Avond puzzel-wandeltocht De puzzel-wandeltocht is dit jaar op dinsdagavond 2 november. We hebben een mooie tocht uitgezet in het Brabantse dorp Bakel. De tocht is ongeveer 5 km. lang en onderweg mogen jullie enkele opdrachtjes uitvoeren. Het echte denkwerk doen we als we terug zijn van de wandeling en dan kunnen jullie ook genieten van een kop lekkere erwtensoep Heb je zin om mee te doen dan kun je jezelf opgeven tot 29 oktober bij Willy Verheijen tel. 541 292 De onkosten zijn 4.00 p.p. Degene die zich opgegeven hebben voor de puzzel-wandeltocht worden om 19 15 uur in Bakel verwacht bij Café De Kroon. Dit is bij de kerk, daar kun je ook parkeren. Het is het cafe met de witte voorgevel. We vertrekken gezamenlijk om 19.00uur bij de kerk in Ysselsteyn Denken jullie aan een veiligheidshesje, zaklamp en pen Wij wensen jullie een hele fijne avond. Herhalingsles reanimatie AED Diegenen die zich opgegeven hebben voor de herhalingsles reanimatie+AED op donderdag 4 november worden om 19.30 uur verwacht in Zaal Roelanzia Feestavond 16 november Zet de datum van onze jaarlijkse feestavond alvast in je agenda want het belooft een leuke avond te worden!! 57 Bestuur leden/donateurs van de Vriendenkring wensen muziekvereniging De Peelklank heel veel succes met het optreden van hun wervelende herfstsllOW in de schouwburg te Venray op zaterdag 30 oktober. Mensen ga luisteren en genieten van onze eigen dorpsmuzikanten, en ondersteun tevens onze muziekvereniging IfcSthoNek vrouwennetwerk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 6