Dorpsraad Ysselsteyn Vivacej Jaarvergadering Dorpsraad, maandat; 8 november '10 om 20.00 uur gemeenschapshuis te Ysselstevn. Jaarlijks houdt de dorpsraad een extra openbare vergadering met alle dorpsbewoners en verenigingen. Op deze avond zullen het nieuwe college van B&W zich voorstellen. Ook zullen de eerste schetsen voor het nieuwe Lovinckplein gepresenteerd worden. Voorlopige Agenda 1Opening door de voorzitter 1Kennismaking en voorstellen college van B&W 2. Dorpsontwikkelingsplan Ysselsteyn Probleemanalyse/Uitdaging/Speerpunten 3. Presentatie 'herinrichting Lovinckplein': eerste ideeën en schetsen 4. Vervolgstappen door voorzitter van de werkgroep Twan de Wit 5. Plattelandsvernieuwing ondersteunt DOP. Rol Gemeente? 6. Visie college van B W op demografische ontwikkelingen, speerpunten DOP en plattelandsvernieuwing 7. Discussie verenigingen in groepjes over toekomstige ontwikkelingen aan de hand van een tweetal stellingen 8. Rondvraag 9. Centrale afsluiting Wij nodigen dan ook iedereen, inwoners en plaatselijke verenigingen van harte uit voor het bijwonen van deze vergadering. Dorpsraad Ysselsteyn Verenigingen en Stichtingen even uw aandacht voor het volgende. Van alle verenigingen en stichtingen hebben we aan het begin van dit jaar het aantal leden en hun leeftijd opgevraagd Deze gegevens hebben we verwerkt in het Dorpenontwikkelingsplan. Van de vrijwilligers hebben we echter alleen maar het aantal leden. Graag hebben wij van alle verenigen en stichtingen nog de leeftijd van de vrijwilligers De gegevens kunnen in onderstaand overzicht ingevuld worden. Graag retour per email naar petravandijck@hetnetnl of tijdens de jaarvergadering. Naam: leeftijd <15 16 20 21 25 26 30 31 35 36 40 41 45 51 55 56 60 66 70 70> aantal GEMENGD KOOR VIVACE Zondag 30 okt. zingen we om 15.00u. het Allerzielenlof. 28 nov. Oda-brunch. Hierbij zullen er ook weer enkele jubilarissen gehuldigd worden. WINTERTIJD In de nacht van zaterdag 30 oktober op zondag 31 oktober begint de wintertijd De klok wordt dan één uur terug gezet! có 0 WO T- in CD co

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3