Dorpsraad (sYsselsteyn LOCO LOCO DISCOSHOW! Zaterdag 23 oktober wordt het dak er weer professioneel vanaf gefeest in de Jera, ditmaal staan de heren van de Loco Loco Discoshow garant voor een feestje, zoals je nog nooit meegemaakt hebt! (Tenzij je de Loco Loco Discoshow al een keer gezien hebt, natuurlijk.) Hieronder een introductie: Loco Loco Discoshow De heren van de Loco Loco Discoshow gaan verder waar andere Dj's stoppen, want wat moet een Dj met korfbalbekers en bladblazers? De gebroeders Feniel graaien in hun eindeloze platenbakken om het publiek als een flipperbal heen en weer te schieten tussen Disco, New Wave en Rock. Maar ook verrassende feestplaatjes, vette partypoepers van nu en dansplaten van de jaren '90 komen veelvuldig voorbij. Onder leiding van Mc Stevie Starlight presenteren ze tussen de muziek door in hoog tempo nutteloze maar vermakelijke interactieve spelletjes, waaronder de inmiddels wereldberoemde 'Sambaballen wedstrijd' en 'The allround dancing championships'. Het publiek kan bij deze en andere wedstrijden ouderwetse sportprijzen winnen of zo'n handgeslagen Loco Loco gouden medaille. Tot zaterdag in de Jera! Entree €5,- Zaal open: 20:00 Je hoeft je zwemkleding niet per se mee te brengen Jaarlijks houdt de dorpsraad een extra openbare vergadering niet alle dorpsbewoners en verenigingen. Op deze avond zullen het nieuwe college van B&W zich voorstellen. Ook zullen de eerste schetsen voor het nieuwe Lovinckplein gepresenteerd worden. Agenda 1 Opening door de voorzitter. 2. Kennismaking en voorstellen college van B&W 3. Dorpsontwikkelingsplan Ysselsteyn P robleemanal ysc/Uitdag ing/S peerpunten 4. Presentatie 'herinrichting Lovinckplein': eerste ideeën en schetsen 5. Vervolgstappen door voorzitter van de werkgroep Twan de Wit 6. Plattelandsvernieuwing ondersteunt DOP. Rol Gemeente? 7. Visie college van B W op demografische ontwikkelingen, speerpunten DOP en plattelandsvernieuwing 8. Discussie verenigingen in groepjes over toekomstige ontwikkelingen aan de hand van een tweetal stellingen 9. Rondvraag 10. Centrale afsluiting Wij nodigen dan ook iedereen, inwoners en plaatselijke verenigingen van harte uit voor het bijwonen van deze vergadering. Dorpsraad Ysselsteyn WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Telefoon no. 0900-8818. Jaarvergadering Dorpsraad, maandag 8 november '10 om 20.00 uur gemeenschapshuis te Ysselsteyn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 3