Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres:ynbmail@kpnmail.nl Jrg48, nr. 42 22 oktober 2010 Samen als parochie dragen wij de kosten voor ONZE kerk. Uw kerkbijdrage is daarom ook van groot belang. Van de parochie: Lucas, 18, 9-14 Gelijkenis van een farizeeër en een tollenaar De volgende gelijkenis vertelde Hij met het oog op mensen die overtuigd zijn van hun eigen rechtvaardigheid en neerzien op alle anderen: 'Twee mensen gingen naar de tempel om te bidden, de een was een farizeeër, de ander een tollenaar. De farizeeër ging daar staan en sprak in zijn gebed over zichzelf: "God, ik dank U dat ik niet ben zoals de andere mensen, hebzuchtig, onrechtvaardig en overspelig, of zoals die tollenaar daar! Ik vast tweemaal per week en geef een tiende weg van al mijn inkomsten." De tollenaar daarentegen, die op een afstand bleef staan, durfde zelfs zijn ogen niet naar de hemel op te slaan. Hij sloeg zich vol berouw op de borst en zei: "O God, genade voor een arme zondaar!" Ik verzeker jullie dat deze man gerechtvaardigd naar huis ging, en de ander niet. Want ieder die zich verheft zal vernederd worden, maar wie zich vernedert zal verheven worden.' Misintenties van 23 oktober t/m 29 oktober Zat. 23 okt. 19.15 u. VivaceJep, Leen en Gerrit Flinsenberg, Jaardienst Joep Arts; Jaardienst Truus van Schijndel - Thijssen en voor de overleden familie; Jaardienst Ouders Janssen - Keijsers Zon. 24 okt. 13.30 u. Doopviering waarin Lieke Janssen zal worden gedoopt Di. 26 okt. 18.40 u. Bidden van een rozenhoedje met aansluitend om 19.00 uur een H. Mis Piet Verstappen en Nel Vervoort; Jaardienst Theo Vollenberg; Jaardienst Jan Bos, Jacqueline Bos - Janssen en de overleden familie Wouters Misdienaars: Zaterdag, 19.15 uur Ward Stiphout - Pirn Koonings - Vera Sikes Dinsdag, 19.00 uur Sven Knapen "Afgelopen weekend een enveloppe Kerkbijdrage met daarin 50,00 in brievenbus gevonden zonder dat een naam was toegevoegd. Van Wie? Even een telefoontje naar Toon Tielen - 0478-541354

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 1