WERVELENDE HERFST SHOW OP ZATERDAG 30 OKTOBER! Let op! Ook uw kleinkind, buur, vriend, kennis kan hier bij zitten. Wilt u zijn of haar première in de grote schouwburg van Venray niet missen? Koop nu dan nog snel uw kaarten bij Peter van Soest Gezellenbaan 4, bij de Schouwburg in Venray of via www.schouwburgvenray.nl. Muziekvereniging De Peelklank, de kweekvijver van Ysselsteyns muzikaal talent pakt uit met een Wervelende Herfst Show op zaterdag 30 oktober in de Schouwburg van Venray. Met verfijnde blaasmuziek en spetterend slagwerk zetten zij een avondvullend programma neer voor iedere generatie. Ook zal Henk Deters nog enkele nummers zingen uit zijn theater show Riëstepap mit Proëme! Deze show wordt muzikaal mogelijk gemaakt door: Amber Arts, Bart Arts, Femke Arts, Stan Baetsen, Kevin Baltissen, Joyce Bovee, Rita Versteegen, Rob jacobs, Peggy Arts, Ria Linders, Sraar Arts, jacqueline van Asten, Douwe Claessens, Emmelie Claessens, Jelle Claessens, John Claessens, Martijn Claessens, Kim van Bussel, Lianne van Bussel, Rozan Franken, Rowi Hendriks, Kyra van Hoof, Willem Claessens, Rinske van Hees, Henk Deters, Luc Janssen, Rob Janssen, Dirk Jaspers, Timo Hubers, Sven Knapen, Stef Lemmens, Loek Linders, Britney Marcellis, Marly van Asten, Linda Bouwman, Ingrid Bruin, Frank Derckx, Theo Deters, Stan Ceilings, Rachèl van Meijel, Anne van Osch, Ron Peters, Vera Sikes, Anja van Soest, jesper Spreeuwenberg, Ad Weiten, Monique Verhoeven, Sander Spreeuwenberg, Bram Stevens, Mariska Stevens, Josje Geurts, Lea Hendriks, Herman van der Hoff, Miran Hubers, Willy Hubers, Ank Jacobs, Sjoerd Swinkels, Jeroen van Well, Kim Willemse, Manon Willemsen, Aafke Claessens, Desiree Jacobs, Ien Jacobs, Paul Jacobs, Leon Houwen, Joan Janssen, Ger Jenniskens, Stef Koonings, René Lemmens, Wim Lemmens, Peter van der Loo, Guus de Mulder, Lisa de Mulder, Rens Geurts, Anne Hellegers, Dani Houwen, Tom Jenniskens, Luuk Lemmens, Rick van Lier, Cindy Mansvelders, Daan Marcellis, Eric Michels, Hans Michels, Julia Michels, Renske Peeters, Jesse Smits, Leo van Soest, Peter van Soest, Bart Stevens, Mark Swinkels, Luc Peters, Ruben Smits, Melle van de Ven, Jens van de Vossenberg, Michelle Wismans, Toon Jenniskens, Lizan Jespers, Petra Jespers, Eugéne Linders, Robin Linders, Roel Linders, Toon van de Pas, Margriet Potten, Annie Reintjes, Inge Reintjes, Paul Souren, Gerard Spreeuwenberg, Petra Spreeuwenberg, Sef Spreeuwenberg, Suzan Spreeuwenberg, Harm Tonnaer, Manon Versteegen, Tonny Backus, Henk Baetsen, Ellen Bouwman, Sander Swinkels, Chantal Tilleman, Henk van de Weijer, Jeanne Spreeuwenberg, Sandra Claessens, dansgroep Impulz. Mede gesubsidieerd door povincie limburg IRabobank

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2010 | | pagina 12